Akcesoria

Proponowane akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie naszych produktów.
Szeroka gama podstaw do flag i akcesoriów do montażu pomoże dostosować nasz produkt do Twoich indywidualnych potrzeb.
Dodatkowe stopy do ścianek i ram zapewnią lepszą stabilność Twojej ekspozycji w każdych warunkach, a dodatkowe oświetlenie do roll-upów pomoże wyróżnić Twoją reklamę w tłumie ludzi.
Zapoznaj się z naszą bogatą bazą akcesoriów, które wyniosą Twoją reklamę na wyższy poziom.

Aktywne filtry

Akcesoria

Systemy reklamowe wymagają niekiedy uzupełnienia pewnymi elementami, dzięki którym całość prezentuje się znacznie korzystniej. Oferujemy szeroką gamę produktów dopasowanych do nośników dostępnych w naszym sklepie. W zależności od wybranego modelu promocji, wymagać on może dodatkowych akcesoriów.
Mocowanie banerów czy flag na masztach będzie jeszcze łatwiejsze, jeżeli zdecydujemy się na wybór odpowiedniego elementu, przy pomocy którego produkty te będą zamontowane w sposób bardziej wytrzymały i stabilny. Podstawy do flagstopy do ścianek czy ram zapewnią stabilizację reklamy i ekspozycji.
Akcesoria wystawiennicze mogą w dużej mierze przyczynić się do wyróżnienia wybranego nośnika. Wiele firm lub marek stosuje podobne działania marketingowe, których celem jest przyciągnięcie potencjalnego Klienta bądź partnera biznesowego. Oświetlenie do roll-upów skutecznie przyciąga wzrok, kierując zainteresowanie na treść wizualną umieszczoną na banerze. Artykuły wystawiennicze wzmacniają zatem promocję marki.