Cover Image

Flaga reklamowa – ekstrawagancja czy prestiżowa ozdoba firmy?

Flagi reklamowe to narzędzie marketingowe, które cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Mogą być skutecznym elementem prowadzanej kampanii, znacznie bardziej intrygującym niż standardowe plakaty, banery czy nawet wielkie billboardy. Przede wszystkim jednak są prestiżową ozdobą firmy. Uważasz, że ten nośnik reklamy jest zbyt ekstrawagancki? Pamiętaj, że współcześnie ludzie zewsząd otoczeniu są różnorodnymi formami reklamy. Jeśli Twój nośnik nie będzie się wyróżniał, potencjalni Klienci nie zwrócą na niego uwagi. Marketingowcy szukają więc różnorodnych sposobów na to, aby przyciągnąć wzrok odbiorców. W tym przypadku ekstrawagancja jest wyłącznie zaletą.

Dlaczego warto zdecydować się na flagę reklamową?

Flaga reklamowa to lekka, prosta w budowie konstrukcja, która może być zastosowana w różnych miejscach, w tym m.in. przed siedzibą firmy. Składa się z masztu i zadrukowanej treściami reklamowymi płachty materiału. To właśnie łopoczący na wietrze materiał jest tym, co doskonale przyciąga wzrok i przykuwa uwagę odbiorców. Jest to dynamiczny nośnik reklamy, który ciągle pozostaje w ruchu. Odpowiednio rozmieszczona i dobrze wyeksponowana flaga z własnym logo z jednej strony jest elementem kampanii reklamowej lub wizerunkowej, z drugiej strony stanowi prestiżowy ozdobnik firmy.

Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że na umieszczony na maszcie materiał można łatwo założyć i zdjąć. Dzięki temu maszt może być wielokrotnie wykorzystywany w wielu kampaniach. Wystarczy zadrukować tkaninę odpowiednimi nadrukami — adekwatnie do bieżących potrzeb. Takie podejście jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne. Flagi mają uniwersalny charakter, dlatego też wykorzystywane są zarówno przed siedzibami firm, jak i przed instytucjami publicznymi, na targach, konferencjach, eventach plenerowych itp. Możliwości ich zastosowania jest naprawdę wiele.

Nasza firma jest producentem flag reklamowych. Wykonujemy nadruki, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wyrazistymi kolorami i doskonale odwzorowanymi motywami. Są też odporne na działanie czynników zewnętrznych i wytrzymałe, dlatego też z powodzeniem będą służyć przez długi czas.

Jesteś zainteresowany realizacją flagi reklamowej? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Wróć