Cover Image

Jakie wymiary banerów tekstylnych cieszą się największą popularnością?

Banery tekstylne to jedno z chętniej wybieranych przez Klientów narzędzi reklamowych. Dowolnie wybrany nadruk wykonywany jest na specjalistycznym materiale, zapewniającym odpowiednią trwałość, wytrzymałość, a jednocześnie wysoki poziom estetyki. To właśnie ze względu na jego właściwości reklama może być umieszczona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Każdy z takich nośników wykonywany jest na indywidualne zamówienie, więc jest w pełni przystosowany do potrzeb Klientów. Istnieje możliwość doboru nie tylko tego, co na nim zostanie umieszczone, ale również jego konkretne rozmiary. Przekonaj się, jakie wymiary banerów tekstylnych cieszą się największą popularnością.

Jaki rozmiar banera wybrać?

Zamawiając baner tekstylny, musisz dokładnie sprecyzować jego wymiary. Ta kwestia w dużej mierze zależy przede wszystkim od tego, do jakich celów będzie wykorzystywany ten nośnik oraz gdzie najczęściej będzie eksponowany. Trzeba wziąć pod uwagę również opracowany projekt graficzny, gdyż od niego w dużej mierze zależy to, jak duża powinna być powierzchnia do zadrukowania. Jest to równie ważne, gdyż wszystkie elementy projektu muszą być dobrze widoczne na banerze.

Na rynku dostępnych jest wiele formatów banerów reklamowych, a każdy z nich może być modyfikowany adekwatnie do indywidualnych potrzeb. Taką możliwość zapewnia swoim Klientom nasza firma, która wykonuje różnorodne systemy ekspozycyjne wewnętrzne i zewnętrzne.

Jednym z najbardziej uniwersalnych, a tym samym chętnie wybieranych wariantów są banery jednostronne. W naszej ofercie jego minimalny rozmiar wynosi 0,25 m². Jego minimalna szerokość wynosi 50 cm, a maksymalna - 250 cm. Z kolei najmniejsza możliwa wysokość to 50 cm, a największa - 500 cm. Tego rodzaju banery występują w wielu wariantach. Oprócz tego istnieje możliwość wykonania banerów dwustronnych — także w różnych rozmiarach.

Zapewniane przez naszą firmę banery tekstylne wyróżniają się prostą i czytelną formą prezentacji, łatwym i szybkim montażem oraz możliwością wyboru wielu opcji wykończenia. Nadruki tworzone są na certyfikowanym materiale tekstylnym wysokiej jakości.

Jesteś zainteresowany reklamowym banerem tekstylnym? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wróć