Druk płaski

Druk płaski to reklama wykonywana na podłożach płaskich takich jak płyty PCV, płyty kompozytowe i pianki podłogowe. Produkty te znajdują szerokie zastosowanie zarówno jako szyldy reklamowe, dekoracje wnętrz, reklama podłogowa czy przestrzenne konstrukcje reklamowe.

Twój projekt wydrukujemy metodą druku UV, który zapewni intensywne i soczyste kolory na długo, a możliwość docięcia gotowej grafiki do dowolnego kształtu pozwoli stworzyć niepowtarzalną, spersonalizowaną reklamę, która zachwyci i przyciągnie uwagę każdego.

Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Druk płaski

Wykonywany jest na płaskich podłożach, wykorzystywany jest jako szyldy reklamowe, dekoracje wnętrz, reklama podłogowa lub inne konstrukcje reklamowe. Metoda druku, jaką wykorzystujemy to druk cyfrowy UV gwarantujący wyraziste kolory, które następnie tworzą niepowtarzalną reklamę Twojej firmy. Dodatkowo istnieje możliwość docięcia gotowego produktu do wybranego kształtu, co w pełni spersonalizuje reklamę.

Druk płaski wykonujemy na:

piankach podłogowych,

płytach aluminiowych warstwowych - Alu Bond,

płytach kanalikowych - Channel plate,

płytach ze spienionego pcv - PVC Foam.

Wysoka jakość wydruku oraz jego późniejsza trwałość połączona z możliwością docięcia do konturu sprawia, że każda z powyżej wymienionych form reklamy stanie się skutecznym przekazem do Twoich klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe systemy do umieszczania reklam zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Doskonała jakość naszych produktów gwarantuje trwałość ekspozycji i łatwy montaż.