Flagi

Flagi reklamowe to skuteczna i niedroga forma promocji. Idealne do dekoracji ścian i konstrukcji przenośnych zagwarantują rozpoznawalność Twojej marki.
Flagi narodowe doskonale zaprezentują się w przestrzeni publicznej, podczas uroczystości narodowych oraz w trakcie wydarzeń sportowych.
Nasze flagi drukujemy na certyfikowanych materiałach tekstylnych, które dzięki swojej przezierności sprawiają, że nadruk jest widoczny po obu stronach flagi. Proponujemy różnorodne sposoby wykończenia oraz akcesoria pozwalające na dostosowanie produktu do Twoich potrzeb.
Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Flaga reklamowa

Polyglans 115 g/m²

Lekka, tania i skuteczna forma promocji własnej marki. Flagi reklamowe z nadrukiem. Zamawiaj wygodnie.

Profesjonalne wykonanie. Materiał Polyglans 115g wyprodukowany w Europie.

Najlepszej jakości barwniki gwarantują intensywność drukowanych barw.

Netto: 28,00 zł
Brutto: 34,44 zł za m2

Flagi na maszty

Produkujemy flagi na maszty z dowolnymi nadrukami dostarczonymi przez Klienta. Flagi masztowe cieszą się popularnością jako relatywnie tania i bardzo skuteczna forma brandingu. Flaga z własnym logo przyciąga wzrok, jest widoczna z dużej odległości, pozwala czytelnie oznaczyć stoisko firmowe na wszystkich eventach outdoorowych, szczególnie na imprezach masowych, takich jak targi, festyny czy zawody sportowe. Równie skutecznie działają flagi reklamowe, stosowane do promocji konkretnych towarów i usług. Dzięki nim łatwo zapadają w pamięć charakterystyczne cechy produktu, jego nazwa czy hasło reklamowe. Aby tak się stało, należy zadbać o jakość wydruku. Zamawiając u nas druk flag masz pewność optymalnego doboru materiału, doskonałego odwzorowania kolorów i staranności wykończenia.

Ważną cechą flag masztowych jest to, że pozwalają osiągnąć spektakularne efekty wizualne przy niewielkim zajęciu przestrzeni. Do zainstalowania flag potrzebna jest bardzo mała powierzchnia, dzięki czemu można je ulokować w zwartej zabudowie miejskiej czy w obrębie niewielkich stoisk targowych.

Flagi firmowe budują prestiż

Flagi firmowe są mocnym elementem zewnętrznej promocji wizualnej: podkreślają prestiż i pozycję rynkową firmy, manifestują dumę i poczucie własnej wartości. To najlepszy nośnik barw i symboli, z którymi identyfikuje się dana organizacja. Ustawione przed siedzibą firmy bardzo czytelnie oznaczają główne wejście i sam budynek na tle sąsiadujących obiektów. 

Flagi masztowe sprawdzają się też jako element promocji wewnętrznej: mają bardzo pozytywny wpływ na budowanie poczucia wspólnoty wewnątrz organizacji. Gromadzenie się pod powiewającą na wietrze flagą silnie działa na wyobraźnię: odwołuje się do symboliki drużyny i walki o osiąganie wspólnych celów.

Flagi narodowe z całego świata

Obok flag reklamowych i firmowych drukujemy flagi narodowe, w tym flagę Polski i wszystkich innych krajów świata. W stałej sprzedaży posiadamy flagi Unii Europejskiej. Dostarczamy flagi z drzewcami i na maszty. Drukujemy flagi narodowe w standardowych rozmiarach i według specyfikacji Klientów: maksymalnie do 300 cm szerokości i do 600 cm wysokości.