Flagi

Flagi reklamowe to skuteczna i niedroga forma promocji. Idealne do dekoracji ścian i konstrukcji przenośnych zagwarantują rozpoznawalność Twojej marki.
Flagi narodowe doskonale zaprezentują się w przestrzeni publicznej, podczas uroczystości narodowych oraz w trakcie wydarzeń sportowych.
Nasze flagi drukujemy na certyfikowanych materiałach tekstylnych, które dzięki swojej przezierności sprawiają, że nadruk jest widoczny po obu stronach flagi. Proponujemy różnorodne sposoby wykończenia oraz akcesoria pozwalające na dostosowanie produktu do Twoich potrzeb.
Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Flaga reklamowa

Polyglans 115 g/m²

Lekka, tania i skuteczna forma promocji własnej marki. Flagi reklamowe z nadrukiem. Zamawiaj wygodnie.

Profesjonalne wykonanie. Materiał Polyglans 115g wyprodukowany w Europie.

Najlepszej jakości barwniki gwarantują intensywność drukowanych barw.

Netto: 31,00 zł
Brutto: 38,13 zł za m2

Flagi na maszty

Nasza drukarnia flag specjalizuje się w produkcji flag na maszty z dowolnymi nadrukami dostarczonymi przez klientów. To bardzo skuteczna i relatywnie tania forma brandingu. Eksperci od marketingu podkreślają, że taka identyfikacja wizualna nie tylko przyciąga uwagę odbiorcy, ale także budzi zaufanie potencjalnych klientów. Flagi na maszty są widoczne nawet ze znacznej odległości, dzięki czemu logo zostanie zauważone przez wszystkich przechodniów. Warto skorzystać z usług naszej drukarni flag szczególnie w kontekście eventów outdoorowych czy imprez masowych. Jako doświadczony sklep z flagami na maszt zapewniamy idealną prezencję grafik i logotypów na wytrzymałych oraz jakościowych tkaninach.

Flagi firmowe – prestiż dla każdego

Ważnym elementem zewnętrznej promocji wizualnej są efektowne flagi firmowe, które podkreślają prestiż i pozycję rynkową przedsiębiorstwa. To doskonały sposób na zamanifestowanie dumy z jakości prezentowanej przez promowaną markę. Co więcej, dzięki flagom firmowym można zademonstrować cechy charakterystyczne identyfikacji wizualnej: symbole, logo, hasło i barwy. Tak oznaczona przestrzeń pozwoli budynkom firmowym wyróżnić się w zabudowie miejskiej. Nasza drukarnia flag zrealizuje każdy projekt i pomysł, gwarantując spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających pracowników.

Dlaczego warto skorzystać z flag na masztach w reklamie?

Flagi na maszty to obowiązkowa scenografia wszystkich zawodów sportowych, festynów, targów. Każde wydarzenie odbywające się na świeżym powietrzu może być idealnym tłem dla skutecznej akcji marketingowej, mającej na celu wypromowanie marki, produktu lub usługi. Kolejną zaletą flag na masztach jest ogromna spektakularność – nie ma lepszej metody wykorzystania nawet niewielkiej przestrzeni do tego, by zrealizować kampanię reklamową. Nasza drukarnia flag dokłada wszelkich starań, by hasło reklamowe i nazwa firmy łatwo zapadały w pamięć. Warto skorzystać z oferty specjalistycznego sklepu z flagami na maszt, by mieć pewność, że dobór materiałów będzie optymalny, a odwzorowanie oryginalnych kolorów i staranne wykończenie wzbudzi zaufanie potencjalnych klientów danej firmy.

Jak flagi firmowe oddziałują na wspólnotę pracowników?

Flagi firmowe to stały element także wewnętrznej promocji wizualnej. Ich spektakularność i efektowność bardzo mocno oddziałują na wyobraźnię pracownika, który zaczyna mieć poczucie, że uczestniczy w wielkim i ważnym przedsięwzięciu. Okazuje się, że skorzystanie z usług drukarni flag może poprawić relacje panujące wewnątrz organizacji lub przedsiębiorstwa. Zaprojektowane flagi firmowe, z dumą powiewające na wietrze, mogą zwiększać poczucie przynależności i eksponować pozytywne wartości pracy zespołowej. Taka identyfikacja wizualna wiele czerpie z ponadczasowej symboliki drużyny i wspólnych celów.

Flagi narodowe z całego świata

Obok flag reklamowych i firmowych drukujemy flagi narodowe, w tym flagę Polski i wszystkich innych krajów świata. W stałej sprzedaży posiadamy flagi Unii Europejskiej. Dostarczamy flagi z drzewcami i na maszty. Drukujemy flagi narodowe w standardowych rozmiarach i według specyfikacji Klientów: maksymalnie do 300 cm szerokości i do 600 cm wysokości.

Druk flag

Zapraszamy do skorzystania z usług druku flag na materiałach tekstylnych doskonałej jakości. Przezierność tkanin sprawia, że nadruk jest widoczny na obu stronach flagi. Oferujemy Państwu rozmaite sposoby wykończenia. Naszym atutem jest dysponowanie nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy dopasować rodzaj produktu do potrzeb Klienta. Druk flag oferujemy także klientom biznesowym, którzy chcą umieścić na tkaninie logo przedsiębiorstwa lub tematyczną grafikę. Naszym zadaniem jest także umiejętne dostosowanie barw i wielkości. Każde zlecenie druku flag wykonujemy z należytą starannością – wszystkie zamówienia realizujemy z dużą dbałością o szczegóły. Wydruki na materiałach tekstylnych to częste elementy kampanii reklamowych i promocji, dlatego zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Mamy bardzo duże doświadczenie w profesjonalnym druku flag na zamówienie.