Flagi

Flagi reklamowe to skuteczna i niedroga forma promocji. Idealne do dekoracji ścian i konstrukcji przenośnych zagwarantują rozpoznawalność Twojej marki.

Flagi narodowe doskonale zaprezentują się w przestrzeni publicznej, podczas uroczystości narodowych oraz w trakcie wydarzeń sportowych.

Nasze flagi drukujemy na certyfikowanych materiałach tekstylnych, które dzięki swojej przezierności sprawiają, że nadruk jest widoczny po obu stronach flagi. Proponujemy różnorodne sposoby wykończenia oraz akcesoria pozwalające na dostosowanie produktu do Twoich potrzeb.

Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Flaga reklamowa

Polyglans 115 g/m²

Lekka, tania i skuteczna forma promocji własnej marki. Flagi reklamowe z nadrukiem. Zamawiaj wygodnie.

Profesjonalne wykonanie. Materiał Polyglans 115g wyprodukowany w Europie.

Najlepszej jakości barwniki gwarantują intensywność drukowanych barw.

Netto: 28,00 zł
Brutto: 34,44 zł za m2

Flagi

Flagi

Oferujemy flagi na zamówienie, które można wykorzystywać, jako nośniki reklamowe dla swojej firmy. Ich zastosowanie jest znacznie szersze:

jako flagi do promocji,

jako flagi firmowe z logo,

jako flagi z nadrukiem na event,

jako flaga podczas wydarzeń sportowych,

oraz wiele więcej.

Flagi do druku to doskonały sposób na zaznaczenie swojej obecności na eventach oraz innych wydarzeniach, podczas promocji, a także, jako oznaczenie swojego sklepu czy punktu usługowego. Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość wykonania nadruku, dzięki najwyższej jakości barwnikom wykorzystanym do druku. To wszystko gwarantuje, że zakupiony element ekspozycji będzie wykorzystywany przez długi czas. 

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas wieloma rodzajami flag reklamowych, w których znajdują się między innymi: flagi plażowe, flagi na maszt, flagi do plecaków, , flagi narodowe i wiele innych produktów.