Akcesoria do roll-up'ów

Aktywne filtry

Akcesoria do roll-up’ów

Systemy wystawiennicze pełnią funkcję promocyjną, zachęcając do skorzystania z usługi bądź kupna towaru. Umieszczone na nich treści muszą być zatem ciekawe oraz oryginalne, aby wzbudzić zainteresowanie odbiorcy. Doskonała promocja to połowa sukcesu, bowiem działania marketingowe w dużej mierze odpowiadają za zwiększanie sprzedaży. 

Oświetlenie wystawiennicze dodatkowo wyróżni wybrany nośnik wśród konkurencji. Warto zatem zastosować unikalne rozwiązanie, które wzmocni promocję firmy bądź marki. Lampka do roll-up'ów stworzona została z myślą o wymagających klientach, którzy pragną jeszcze bardziej spersonalizować swoją reklamę. Sprawdzi się szczególnie w miejscach z mniejszą ilością światła, gdy oświetlenie nie jest wystarczające, a poszczególne elementy są mniej widoczne.

Oświetlenie do roll'up'ów wyposażone jest w przewód odpowiedniej długości oraz zasilacz, dzięki czemu lampka bez problemu doprowadzona może być do mobilnego nośnika. Oprócz akcesoriów do roll-up’ów oferujemy również dodatkowe elementy do systemów wystawienniczych dostępnych w naszej ofercie. Zadbaj zatem o maksymalne wyróżnienie swojej reklamy oraz przyciągnięcie znacznie większej ilości potencjalnych klientów.