Flagi plażowe

Flagi plażowe, znane również jako beach flagi lub żagle reklamowe, to najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Ich unikalna forma oraz niska cena sprawiają, że od lat stosowane są do promocji różnych wydarzeń plenerowych, stoisk targowych lub punktów handlowych skutecznie przyciągając wzrok przechodniów.

Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Duży wybór podstaw pozwoli dostosować ten produkt do każdej powierzchni i różnych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

Flaga plażowa S

Wysokość 250 cm

Łatwa do przemieszczania i montażu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Znajduje zastosowanie na różnych podłożach takich jak piasek, śnieg, trawnik.
Maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego.

Netto: 168,00 zł
Brutto: 206,64 zł

Flaga plażowa M

Wysokość 300 cm

Flaga reklamowa wysokość 300 cm.
Uzupełniona o odpowiednią podstawę może być użyta na każdym podłożu: trawnik, chodnik, piasek, śnieg.
Idealna do zastosowania w każdej branży.
Maszt chowany w tunel z materiału flagi.

Netto: 208,00 zł
Brutto: 255,84 zł

Flaga plażowa L

Wysokość 390 cm

Wysoka flaga plażowa z trwałym masztem jest dobrze widoczna z dużej odległości. Szeroki wybór podstaw pozwalających użyć jej w dowolnym miejscu. To skuteczna i przyciągająca wzrok reklama dla Twojego biznesu.

Netto: 264,00 zł
Brutto: 324,72 zł

Flagi plażowe

Flagi plażowe

Flaga plażowa potocznie zwana, jako winder lub beachflag, to nasza propozycja systemu reklamowego, który przyciągnie uwagę Klientów. Windery reklamowe wykorzystywane są przez restauracje i kluby, firmy organizujące eventy lub sprzedawców chcących zwrócić na siebie uwagę Klientów. 

Flagi, jakie oferujemy to:

standardowe flagi plażowe (windery) w różnych rozmiarach i kształtach, wykonane z różnych materiałów,

małe flagi winder umieszczone w plecaku, wykorzystywane przez mobilnych sprzedawców.

Podczas zakupu, winder reklamowy można dostosowywać do swoich potrzeb. Parametry, które można wybierać to: rozmiar (S, M, L, XL), materiał (Polyglans, Eco Polyglans oraz Air Polyglans), taśma wzmacniająca (biała lub czarna) oraz kształt flagi (6 wzorów). Do wyboru są także podstawy dla takich flag z masztem oraz małe flagi plażowe z plecakiem.

Oferowane przez nas flagi wyprodukowane są z trwałych materiałów, a nadruk wykonywany jest najwyższej jakości barwikami, co sprawia, że windery mogą być wykorzystywane przez długi czas.