Flagi plażowe

Flagi plażowe, znane również jako beach flagi lub żagle reklamowe, to najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Ich unikalna forma oraz niska cena sprawiają, że od lat stosowane są do promocji różnych wydarzeń plenerowych, stoisk targowych lub punktów handlowych skutecznie przyciągając wzrok przechodniów.
Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Duży wybór podstaw pozwoli dostosować ten produkt do każdej powierzchni i różnych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

Flaga plażowa S

Wysokość 250 cm

Łatwa do przemieszczania i montażu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Znajduje zastosowanie na różnych podłożach takich jak piasek, śnieg, trawnik.
Maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego.

Netto: 185,00 zł
Brutto: 227,55 zł

Flaga plażowa M

Wysokość 300 cm

Flaga reklamowa wysokość 300 cm.
Uzupełniona o odpowiednią podstawę może być użyta na każdym podłożu: trawnik, chodnik, piasek, śnieg.
Idealna do zastosowania w każdej branży.
Maszt chowany w tunel z materiału flagi.

Netto: 229,00 zł
Brutto: 281,67 zł

Flaga plażowa L

Wysokość 390 cm

Wysoka flaga plażowa z trwałym masztem jest dobrze widoczna z dużej odległości. Szeroki wybór podstaw pozwalających użyć jej w dowolnym miejscu. To skuteczna i przyciągająca wzrok reklama dla Twojego biznesu.

Netto: 291,00 zł
Brutto: 357,93 zł

Flagi winder z nadrukiem

Bardzo popularne flagi winder z nadrukiem przykuwają wzrok potencjalnych Klientów. To estetyczna i nowoczesna wizytówka każdej firmy, która chce zwrócić uwagę przechodniów lub turystów. Są stałym elementem targów, konwentów i pozostałych eventów tematycznych. Flagi winder to materiały reklamowe, które pasują zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zostały wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe, a ich lekki stelaż umożliwia sprawne transportowanie. Kolejną zaletą flag winder z nadrukiem jest duża uniwersalność – mogą z nich skorzystać punkty usługowe, sklepy, biura oraz stoiska na wydarzeniach komercyjnych.

Flagi winder są drukowane na wytrzymałych i eleganckich materiałach za pomocą druku cyfrowego. W czasie produkcji korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń drukujących oraz niezawodnych tuszów, dzięki którym barwy będą intensywne i odporne na warunki atmosferyczne. Nasza oferta sprawi, że Państwa projekt wyróżni się na tle konkurencji, a przedstawiane informacje (logotypy, grafiki i hasła) na pewno zostaną zauważone przez przyszłych kontrahentów.

Flagi reklamowe i ich różnorodność

Mając na uwadze odmienne potrzeby oraz gust naszych Klientów w naszej ofercie znajdują się żagle reklamowe w odmiennych kształtach. Mogą Państwo wybierać spośród wykończenia:

  • - zaokrąglonego,
  • - prostego,
  • - mieszanego.

Ponadto dysponujemy możliwością druku na wielu rozmiarach materiału reklamowego. Drukujemy na małych powierzchniach, jak i na żaglach o wysokości do 455 cm. Techniki druku oraz wybór typu flagi reklamowej, zależą od oczekiwań naszych Klientów. Podczas składania zamówienia istotne są informacje, takie jak miejsce użycia reklamy, aspekty wizualne oraz budżet. Poza możliwością zakupu flagi reklamowej wraz z niezbędnymi do montażu akcesoriami, mogą Państwo skorzystać również z oferty samego druku i wymienić treść reklamy na posiadanym stelażu. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą w wyborze odpowiedniego rozmiaru.

Windery reklamowe – jakie są zalety?

Lekka konstrukcja, uniwersalność i łatwość przemieszczenia – to nie jedyne zalety winderów reklamowych. Ich popularność wynika również z intuicyjnej obsługi – można je szybko rozstawić na każdej nawierzchni. Z kolei znaczna powierzchnia zadruku sprawia, że flaga reklamowa winder będzie wyróżniać się kolorowymi nadrukami o każdej porze, a kierunek wiatru wywoła ciekawy efekt dynamiki i trójwymiarowości. Nasze flagi reklamowe winder bezproblemowo można rozstawić na piasku, trawnikach oraz utwardzonym gruncie. Flagi winder z nadrukiem mocuje się za pomocą śruby plastikowej, szpil oraz stojaka lub podstawy o odpowiedniej wadze.