Flagi plażowe

Flagi plażowe, znane również jako beach flagi lub żagle reklamowe, to najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Ich unikalna forma oraz niska cena sprawiają, że od lat stosowane są do promocji różnych wydarzeń plenerowych, stoisk targowych lub punktów handlowych skutecznie przyciągając wzrok przechodniów.
Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Duży wybór podstaw pozwoli dostosować ten produkt do każdej powierzchni i różnych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

Flaga plażowa S

Wysokość 250 cm

Łatwa do przemieszczania i montażu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Znajduje zastosowanie na różnych podłożach takich jak piasek, śnieg, trawnik.
Maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego.

Netto: 168,00 zł
Brutto: 206,64 zł

Flaga plażowa M

Wysokość 300 cm

Flaga reklamowa wysokość 300 cm.
Uzupełniona o odpowiednią podstawę może być użyta na każdym podłożu: trawnik, chodnik, piasek, śnieg.
Idealna do zastosowania w każdej branży.
Maszt chowany w tunel z materiału flagi.

Netto: 208,00 zł
Brutto: 255,84 zł

Flaga plażowa L

Wysokość 390 cm

Wysoka flaga plażowa z trwałym masztem jest dobrze widoczna z dużej odległości. Szeroki wybór podstaw pozwalających użyć jej w dowolnym miejscu. To skuteczna i przyciągająca wzrok reklama dla Twojego biznesu.

Netto: 264,00 zł
Brutto: 324,72 zł

Flagi plażowe – windery reklamowe

Popularne flagi plażowe znane są również jako windery reklamowe, beachflagi i żagle. Ich popularność i powszechność stosowania wynika z lekkości konstrukcji, łatwości rozstawiania i przemieszczania oraz znacznej powierzchni zadruku. Flagi plażowe doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i w przestrzeni otwartej. Przyciągają wzrok kolorowymi wydrukami, które mogą obracać się zgodnie z kierunkiem wiatru.

Produkowane przez nas flagi plażowe wyróżnia doskonała jakość wykonania oraz trwałość konstrukcji i wydruków. Nasze windery można bez problemu ustawiać na piasku, trawnikach i powierzchniach utwardzonych. Zależnie od typu nawierzchni należy zastosować mocowanie na śrubę plastikową, użyć stalowych szpil, stojaka lub podstawy o odpowiedniej wadze.

Jakie zalety mają flagi plażowe z elastycznym i sztywnym masztem?

Produkowane przez nas flagi plażowe można podzielić na trzy typy ze względu na rodzaj masztu: flagi plażowe z elastyczną końcówką z włókna węglowego, flagi plażowe z masztem aluminiowym oraz prostokątne flagi plażowe z ramieniem (z masztem w całości wykonanym z aluminium). Flagi z masztem elastycznym odznaczają się bardzo małą wagą, łatwością montażu i przemieszczania oraz odpornością na silne wiatry. Największą zaletą flag ze sztywnym masztem aluminiowym jest bardzo trwała i sztywna konstrukcja. Windery z aluminiowym masztem z równym powodzeniem można stosować we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków, np. jako stałą reklamę lokali gastronomicznych czy instytucji kulturalnych. Z kolei do ekspozycji prostokątnych wydruków najlepiej nadają się maszty z ramieniem

Ciekawą odmianą windera jest flaga plażowa z plecakiem – przydatny sprzęt dla osób kolportujących ulotki, przewodników wycieczek i organizatorów pielgrzymek.