Flagi plażowe

Flagi plażowe, znane również jako beach flagi lub żagle reklamowe, to najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Ich unikalna forma oraz niska cena sprawiają, że od lat stosowane są do promocji różnych wydarzeń plenerowych, stoisk targowych lub punktów handlowych skutecznie przyciągając wzrok przechodniów.
Dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Duży wybór podstaw pozwoli dostosować ten produkt do każdej powierzchni i różnych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

Flaga plażowa S

Wysokość 250 cm

Łatwa do przemieszczania i montażu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Znajduje zastosowanie na różnych podłożach takich jak piasek, śnieg, trawnik.
Maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego.

Netto: 168,00 zł
Brutto: 206,64 zł

Flaga plażowa M

Wysokość 300 cm

Flaga reklamowa wysokość 300 cm.
Uzupełniona o odpowiednią podstawę może być użyta na każdym podłożu: trawnik, chodnik, piasek, śnieg.
Idealna do zastosowania w każdej branży.
Maszt chowany w tunel z materiału flagi.

Netto: 208,00 zł
Brutto: 255,84 zł

Flaga plażowa L

Wysokość 390 cm

Wysoka flaga plażowa z trwałym masztem jest dobrze widoczna z dużej odległości. Szeroki wybór podstaw pozwalających użyć jej w dowolnym miejscu. To skuteczna i przyciągająca wzrok reklama dla Twojego biznesu.

Netto: 264,00 zł
Brutto: 324,72 zł

Flagi winder z nadrukiem

Bardzo popularne flagi winder z nadrukiem przykuwają wzrok potencjalnych klientów. To estetyczna i nowoczesna wizytówka każdej firmy, która chce zwrócić uwagę przechodniów lub turystów. Są stałym elementem targów, konwentów i pozostałych eventów tematycznych. Flagi winder to materiały reklamowe, które pasują zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Zostały wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe, a ich lekki stelaż umożliwia sprawne transportowanie. Kolejną zaletą flag winder z nadrukiem jest duża uniwersalność – mogą z nich skorzystać punkty usługowe, sklepy, biura oraz stoiska na wydarzeniach komercyjnych.

Flagi winder są drukowane na wytrzymałych i eleganckich materiałach za pomocą druku cyfrowego. W czasie produkcji korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń drukujących oraz niezawodnych tuszów, dzięki którym barwy będą intensywne i odporne na warunki atmosferyczne. Nasza oferta sprawi, że Państwa projekt wyróżni się na tle konkurencji, a przedstawiane informacje (logotypy, grafiki i hasła) na pewno zostaną zauważone przez potencjalnych klientów.

Windery reklamowe – jakie są zalety?

Lekka konstrukcja, uniwersalność i łatwość przemieszczenia – to nie jedyne zalety winderów reklamowych. Ich popularność wynika również z intuicyjnej obsługi – można je szybko rozstawić na każdej nawierzchni. Z kolei znaczna powierzchnia zadruku sprawia, że flaga reklamowa winder będzie wyróżniać się kolorowymi nadrukami o każdej porze, a kierunek wiatru wywoła ciekawy efekt dynamiki i trójwymiarowości. Nasze flagi reklamowe winder bezproblemowo można rozstawić na piasku, trawnikach oraz utwardzonym gruncie. Flagi winder z nadrukiem mocuje się za pomocą śruby plastikowej, szpil oraz stojaka lub podstawy o odpowiedniej wadze.