Banery tekstylne portretowe

Przedstawione ceny są cenami za 1 m².
Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Wykorzystywane w wielu aspektach reklamy banery tekstylne portretowe są przeznaczone do prezentowania zarówno samej firmy, jak i jej oferty (promocji, wyprzedaży). Wybierane przez firmy praktycznie z każdej branży, dzięki swojej uniwersalności docierają do wielu odbiorców. Oferujemy tworzenie banerów reklamowych, które skutecznie poinformują odbiorców o Twojej firmie. Oferowane przez nas nośniki reklamy cechuje:

wydruk z wybranym sposobem wykończenia,

szeroki wybór materiałów do wykonania banerów,

druk banerów wykonany z użyciem wysokiej jakości barwników, które gwarantują, że grafika będzie długo widoczna i wyraźna,

łatwy i szybki montaż całości w dowolnym miejscu,

możliwość zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Baner na zamówienie to prosta forma reklamy lokalnej (na przykład poprzez umieszczenie wskazówek dojazdu do firmy). W naszym sklepie można dostosować rozmiar oraz wykończenie w zależności od potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami reklamowymi.

Druk banerów reklamowych

W trakcie druku banerów reklamowych wykorzystujemy wyłącznie barwniki najwyższej jakości, które sprawiają, że zamówiona grafika będzie bardzo długo widoczna i wyraźna. Nasza oferta to gwarancja niedrogiej, lecz estetycznej reklamy Państwa produktów lub usług. Atutem firmy DisplayPlanet jest kompleksowość obsługi zamówień. Nie ograniczamy się jedynie do druku banerów reklamowych – pomagamy w precyzyjnym określeniu jego wyglądu. Sprawnie i szczegółowo zrealizujemy każdy projekt, ustalając metody druku, dobór materiałów oraz sposób wykończenia. Dzięki temu druk banerów reklamowych to idealna alternatywa dla tradycyjnych reklam.

Druk banerów reklamowych – jakie korzyści przyniesie firmie?

Realizując usługi druku banerów reklamowych, stosujemy wyłącznie wytrzymałe i odporne materiały, które sprawdzą się w każdych warunkach. W związku z tym nasze produkty można rozstawić we wszystkich lokalizacjach: miejscach ruchliwych, centrach handlowych lub targowiskach miejskich. Najwyższa jakość oferowanej reklamy sprawia, że bez problemu stanie się zauważalna dla potencjalnych klientów z grupy docelowej. W trakcie druku banerów reklamowych korzystamy z innowacyjnych technologii, które umożliwiają naniesienie kolorowych grafik na materiał odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.