Stojaki plażowe

Aktywne filtry

Stojaki plażowe

Stojak reklamowy zewnętrzny – z nadrukowaną na nim dowolną reklamą – jest skutecznym narzędziem marketingowym, znacznie zwiększającym zasięgi promocji marki bądź firmy. Obraz umieszczony na dowolnym nośniku przybliża potencjalnemu Klientowi informacje odnośnie danego produktu lub usługi. Idealna oferta powinna być doskonale przemyślana pod każdym względem, a wizualna identyfikacja marki jest jednym z jej elementów. 

Stojak wystawienniczy umieszczony może być w dowolnym miejscu na zewnątrz. Każdy oferowany przez nasz sklep zestaw posiada szpilki  niezbędne do montażu, umożliwiające przytwierdzenie nośnika do podłoża. Wbrew pozorom lekka konstrukcja jest niezwykle trwała, dlatego też jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Stojak plażowy ze względu na szerokie zastosowanie polecany jest na imprezy plenerowe oraz tematyczne. Jest oryginalną formą reklamy, która skutecznie zachęca do skorzystania z usług firmy. Przystosowany jest do miękkiego podłoża, jakim jest piasek w obrębie plaży czy trawnik w parku. 

Stojaki wystawiennicze mogą również zapraszać potencjalnych Klientów np. do lokalu gastronomicznego. Unikatowe zaproszenie wzbudza zainteresowanie, a tym samym chęć do skorzystania z usługi.