Systemy wewnętrzne

Systemy wystawiennicze wewnętrzne to mobilne nośniki reklamy dedykowane do zamkniętych przestrzeni.  Najpopularniejsze produkty w tej kategorii to: ścianki reklamowe, roll-upy, podwieszane systemy sufitowe, stoliki targowe oraz standy reklamowe.

Nowoczesne, łatwe w montażu i dające możliwość wielokrotnej wymiany grafiki - idealne do wielu zastosowań.

Aktywne filtry

Eco Roll-up

85x200 cm

Eco Roll-up 85 x 200 cm to jeden z najtańszych i najbardziej popularny produkt wystawienniczy. Zalecany jest do używania wewnątrz pomieszczeń. Ten stojak reklamowy świetnie sprawdzi się na konferencjach, targach oraz w punktach usługowych informując o nowych promocjach czy produktach. Może być reklamą salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, gabinetu masażu czy biura podatkowego. Stanowi też miejsce, gdzie poza reklamą można umieścić dowolne treści informacyjne.
Jest gotowy do użytku w kilka sekund, a po prezentacji łatwo go zrolować i spakować.

Netto: 109,00 zł
Brutto: 134,07 zł

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 260,00 zł
Brutto: 1 549,80 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 990,00 zł
Brutto: 1 217,70 zł

Systemy wewnętrzne

Systemy wewnętrzne

Systemy wystawiennicze to nowoczesne rozwiązania marketingowe w formie mobilnego nośnika reklamy. Oferujemy szeroki wachlarz wyposażenia ekspozycyjnego, które znajdzie zastosowanie w wielu miejscach, niezależnie od charakteru branży. Zaopatrujemy wystawy, targi, konferencje czy imprezy plenerowe. System wystawienniczy stanowi niezbędny element salonów sprzedaży oraz punktów usługowych, bowiem reklamowe stojaki odgrywają ogromną rolę w pozyskiwaniu Klientów, dla których aspekty wizualne baneru są równie ważne, jak zawarte na nim informacje. 

Systemy ekspozycyjne o mocnej i trwałej konstrukcji stworzone zostały z myślą o zamkniętych przestrzeniach. Łatwy montaż nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności, a rozłożenie nośnika jest szybkie oraz proste. W zależności od modelu poszczególne zestawy zawierają elementy niezbędne do prawidłowego rozłożenia konstrukcji.  

Wydruk charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu stojaki reklamowe skutecznie zwracają uwagę Klienta. System ekspozycyjny to pełna identyfikacja wizualna firmy podczas spotkań biznesowych, w trakcie których pozyskiwani są potencjalni kontrahenci. Profesjonalne podejście – w tym prezentacja informacji na nośniku – to ważny aspekt, mający niebagatelny wpływ na odbiór firmy.