Systemy wewnętrzne

Metod na skuteczną reklamę jest wiele. Jedną z nich są mobilne systemy wystawiennicze, które znajdują się w naszej standardowej ofercie. Mobilne nośniki reklamy to wygodna forma promocji sprawdzająca się przede wszystkim w zamkniętych przestrzeniach, podczas imprez firmowych, targów, konferencji czy innych uroczystości, gdzie reklama jest bardzo ważna do zwiększenia rozpoznawalności firmy i marki. Mobilność pozwala w łatwy i szybki sposób zmienić położenie reklamy. Ponadto samo przetransportowanie i umieszczenie reklamy na stoisku w takiej formie jest dużo prostsze. Najpopularniejsze produkty w tej kategorii to: ścianki reklamowe, roll-upy, podwieszane systemy sufitowe, stoliki targowe oraz standy reklamowe. Pozwalają na skuteczną oraz widoczną reklamę w przestrzeniach zamkniętych.

Aktywne filtry

Eco Roll-up

85x200 cm

Eco Roll-up 85 x 200 cm to jeden z najtańszych i najbardziej popularny produkt wystawienniczy. Zalecany jest do używania wewnątrz pomieszczeń. Ten stojak reklamowy świetnie sprawdzi się na konferencjach, targach oraz w punktach usługowych informując o nowych promocjach czy produktach. Może być reklamą salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, gabinetu masażu czy biura podatkowego. Stanowi też miejsce, gdzie poza reklamą można umieścić dowolne treści informacyjne.
Jest gotowy do użytku w kilka sekund, a po prezentacji łatwo go zrolować i spakować.

Netto: 140,00 zł
Brutto: 172,20 zł

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 386,00 zł
Brutto: 1 704,78 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 1 089,00 zł
Brutto: 1 339,47 zł

Zalety wewnętrznych systemów wystawienniczych

Poza mobilnością oferowanych przez nas systemów wystawienniczych, zalet tej metody reklamy jest znacznie więcej. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju ścianki reklamowe dostępne w naszej ofercie są łatwe w montażu. Z powodzeniem można je w kilka chwil rozłożyć na stoisku bez udziału innych osób. Co więcej, produkty wystawiennicze dają możliwość nadruku dowolnej grafiki oraz jej wielokrotną wymianę i wykorzystanie gotowego stelaża. Dzięki temu treść reklamy będzie maksymalnie dopasowana do miejsca i kontekstu wydarzenia, na którym będzie umieszczona. Proponujemy wiele rodzajów systemów wystawienniczych, które różnią się od siebie nie tylko pod względem rozmiarów, ale kształtów, sposobu rozstawienia i montażu.

Wewnętrzne systemy wystawiennicze

Produkowane przez nas wewnętrzne systemy wystawiennicze zawierają wszystkie elementy potrzebne do optymalnej organizacji stoiska firmowego na targach, festynach, konferencjach czy seminariach. Każdy element z osobna można traktować jako mobilny nośnik reklamowy. Najpopularniejszym produktem w tej kategorii są ścianki reklamowe. Posiadamy w ofercie ścianki pop-up i SEG, ścianki proste, łukowe i w kształcie fali. Ścianki są skutecznym sposobem ekspozycji własnego logo, wizerunku produktu czy hasła reklamowego. Stanowią doskonałe tło do fotografii i nagrań wideo w czasie spotkań, promocji, prelekcji i innych wydarzeń medialnych.

Organizacja przestrzeni na stoisku

Niezbędnym uzupełnieniem ścianek ekspozycyjnych są stoliki targowe. Można ich użyć do dystrybucji ulotek i materiałów reklamowych, sprzedaży drobnych towarów czy jako punktu informacyjnego dla gości odwiedzających stoisko. Jeżeli do zestawu dodamy jeden lub dwa roll-upy, będziemy mogli zorganizować przestrzeń niewielkiego stoiska. Jako alternatywę dla tradycyjnie stosowanych roll-upów można wykorzystać bardzo lekkie i efektowne X-Banery i L-Banery. Klientom potrzebującym bardziej rozbudowanych stoisk polecamy podwieszane systemy sufitowe. To element, który skutecznie wyróżnia stoisko i pełni rolę widocznego z daleka punktu orientacyjnego, przydatnego na rozległych przestrzeniach hal targowych.

Jak zapewnić spójność wizualną ekspozycji?

Spójność wizualna ekspozycji jest niezwykle ważnym elementem oddziaływania na potencjalnego Klienta. Harmonia form i kolorów budzi zaufanie do jakości oferowanych towarów i usług. To pierwszy sygnał, który może nam zjednać Klienta lub zniechęcić go przy pierwszym kontakcie. Jakość wydruków i estetyka wykończenia powinny odzwierciedlać charakter oferty. Korzystając z naszych usług, masz pewność najwyższej jakości druku, optymalnego doboru materiałów oraz estetyki i trwałości konstrukcji reklamowych. Zamawiając wszystkie elementy wewnętrznego systemu ekspozycyjnego u jednego producenta, zapewnisz sobie spójne wizualnie wyposażenie stoiska firmowego. Jeżeli masz do dyspozycji większą przestrzeń, możesz dodatkowo zamówić odpowiednich rozmiarów flagi plażowe, które zapewnią łatwą identyfikację i pozwolą wyróżnić się na tle otoczenia.

Ścianki wystawiennicze

Eleganckie i estetyczne ścianki wystawiennicze to bardzo ważny element każdej konferencji. Sprawdzą się również w trakcie oficjalnej prezentacji produktu wypuszczanego na rynek. Polecamy te rozwiązania przedstawicielom różnych branż specjalistycznych, gdyż mogą poprawić pozycję i znaczenie marki. Ścianki wystawiennicze to bardzo skuteczny sposób na zwrócenie uwagi potencjalnych Klientów lub kontrahentów – duża powierzchnia reklamowa oddziałuje na wyobraźnię i świadomość odbiorców. Warto skorzystać z naszej oferty i rozbudować stoisko na targach bądź zdecydować się na rozpoczęcie oryginalnej akcji promocyjnej, wykorzystując do tego ścianki wystawiennicze.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się dużą jakością. Tworząc ścianki wystawiennicze, zawsze myślimy o potencjalnych odbiorcach reklamy. Kładziemy nacisk na perswazyjność, efektowność, komunikatywność i widoczność. W związku z tym ścianki wystawowe to niezbędne wyposażenie każdego stoiska i biura specjalizującego się w sprzedaży bezpośredniej. Atutem naszych wyrobów jest uniwersalność. Wybierając ofertę firmy DisplayPlanet, zyskują Państwo pewność, że szeroki wybór ścianek wystawienniczych doskonale sprawdzi się zarówno na promocjach, jak i imprezach plenerowych.

Producent ścianek mobilnych

Jako producent ścianek mobilnych kładziemy nacisk na najwyższą jakość nadruków. Stosujemy tylko i wyłącznie najlepsze barwniki do bezpośredniego druku cyfrowego. W identyfikacji wizualnej kluczową rolę pełnią wyrazistość barw i szczegółowość wzorów graficznych. Jesteśmy producentem ścianek mobilnych, które zostały stworzone w oparciu o nowoczesne technologie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – zrealizujemy każdy projekt, urzeczywistnimy wszystkie Państwa pomysły na nowoczesną identyfikację wizualną na konferencjach, targach lub innych wydarzeniach branżowych.

Dlaczego warto korzystać ze ścianek ekspozycyjnych?

Co zrobić, gdy powierzchnia ściany okazuje się za mała, by równomiernie rozmieścić treści reklamowe? W takim przypadku warto skorzystać z praktycznych ścianek ekspozycyjnych, dostosowanych do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia biurowego. Umożliwiają one efektowne przedstawienie obrazów, informacji handlowych, haseł reklamowych czy też plakatów. Ścianki ekspozycyjne, tworzące systemy ekspozycyjne, są dostępne w wielu formatach. Ich prosta konstrukcja pozwala odbiorcom skoncentrować się na prezentowanych treściach, dlatego sprawdzą się na wystawach, ekspozycjach okolicznościowych lub promocjach sprzedażowych. Ścianki ekspozycyjne są łatwe w montażu, a ich zawartość można zmieniać w zależności od zapotrzebowania. Warto zaufać naszym ekspertom, mającym duże doświadczenie w tworzeniu niezawodnych oraz estetycznych systemów ekspozycyjnych.

Ścianki pop up – unikalna forma reklamy

Tworząc nowoczesne ścianki pop up, chcieliśmy połączyć dwie ważne cechy nośników reklamowych: spektakularny efekt wizualny oraz łatwość montażu i użytkowania. Taka charakterystyka sprawia, że oferowane wyroby umożliwiają stworzenie estetycznego tła dla rozmaitych czynności przeprowadzanych w ramach kampanii reklamowej. Aby zainstalować ściankę pop up, nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy. Co więcej, pracownik nie musi posługiwać się narzędziami. Wystarczy kilka sekund, aby powstało stoisko wystawowe - eleganckie, nowoczesne i przede wszystkim budzące szacunek potencjalnych odbiorców. Ścianki pop up pozwalają na łatwą i sprawną organizację wielu wydarzeń branżowych: konferencji, spotkań, targów, prezentacji czy promocji. Wszystkie wydruki są mocowane za pomocą rzepów, wobec czego można szybko wymienić ekspozycję w zależności od potrzeb i warunków.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej i skutecznej formy reklamy w przestrzeniach wewnętrznych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów wystawienniczych. Służymy pomocą oraz doradztwem w wyborze najlepszej opcji. Zachęcamy do kontaktu.