Systemy wewnętrzne

Systemy wystawiennicze wewnętrzne to mobilne nośniki reklamy dedykowane do zamkniętych przestrzeni.  Najpopularniejsze produkty w tej kategorii to: ścianki reklamowe, roll-upy, podwieszane systemy sufitowe, stoliki targowe oraz standy reklamowe.
Nowoczesne, łatwe w montażu i dające możliwość wielokrotnej wymiany grafiki - idealne do wielu zastosowań.

Aktywne filtry

Eco Roll-up

85x200 cm

Eco Roll-up 85 x 200 cm to jeden z najtańszych i najbardziej popularny produkt wystawienniczy. Zalecany jest do używania wewnątrz pomieszczeń. Ten stojak reklamowy świetnie sprawdzi się na konferencjach, targach oraz w punktach usługowych informując o nowych promocjach czy produktach. Może być reklamą salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, gabinetu masażu czy biura podatkowego. Stanowi też miejsce, gdzie poza reklamą można umieścić dowolne treści informacyjne.
Jest gotowy do użytku w kilka sekund, a po prezentacji łatwo go zrolować i spakować.

Netto: 109,00 zł
Brutto: 134,07 zł

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 260,00 zł
Brutto: 1 549,80 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 990,00 zł
Brutto: 1 217,70 zł

Wewnętrzne systemy wystawiennicze

Produkowane przez nas wewnętrzne systemy wystawiennicze zawierają wszystkie elementy potrzebne do optymalnej organizacji stoiska firmowego na targach, festynach, konferencjach czy seminariach. Każdy element z osobna można traktować jako mobilny nośnik reklamowy. Najpopularniejszym produktem w tej kategorii są ścianki reklamowe. Posiadamy w ofercie ścianki pop-up i SEG, ścianki proste, łukowe i w kształcie fali. Ścianki są skutecznym sposobem ekspozycji własnego logo, wizerunku produktu czy hasła reklamowego. Stanowią doskonałe tło do fotografii i nagrań wideo w czasie spotkań, promocji, prelekcji i innych wydarzeń medialnych. 

Organizacja przestrzeni na stoisku

Niezbędnym uzupełnieniem ścianek ekspozycyjnych są stoliki targowe. Można ich użyć do dystrybucji ulotek i materiałów reklamowych, sprzedaży drobnych towarów czy jako punktu informacyjnego dla gości odwiedzających stoisko. Jeżeli do zestawu dodamy jeden lub dwa roll-upy, będziemy mogli zorganizować przestrzeń niewielkiego stoiska. Jako alternatywę dla tradycyjnie stosowanych roll-upów można wykorzystać bardzo lekkie i efektowne X-Banery i L-Banery. Klientom potrzebującym bardziej rozbudowanych stoisk polecamy podwieszane systemy sufitowe. To element, który skutecznie wyróżnia stoisko i pełni rolę widocznego z daleka punktu orientacyjnego, przydatnego na rozległych przestrzeniach hal targowych. 

Jak zapewnić spójność wizualną ekspozycji? 

Spójność wizualna ekspozycji jest niezwykle ważnym elementem oddziaływania na potencjalnego klienta. Harmonia form i kolorów budzi zaufanie do jakości oferowanych towarów i usług. To pierwszy sygnał, który może nam zjednać klienta lub zniechęcić go przy pierwszym kontakcie. Jakość wydruków i estetyka wykończenia powinny odzwierciedlać charakter oferty. Korzystając z naszych usług, masz pewność najwyższej jakości druku, optymalnego doboru materiałów oraz estetyki i trwałości konstrukcji reklamowych. Zamawiając wszystkie elementy wewnętrznego systemu ekspozycyjnego u jednego producenta, zapewnisz sobie spójne wizualnie wyposażenie stoiska firmowego. Jeżeli masz do dyspozycji większą przestrzeń, możesz dodatkowo zamówić odpowiednich rozmiarów flagi plażowe, które zapewnią łatwą identyfikację i pozwolą wyróżnić się na tle otoczenia.