Banery tekstylne

Przedstawione ceny są cenami za 1 m².
Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Baner tekstylny

Decor 205 g/m² B1

W DisplayPlanet zamówisz baner tekstylny z dowolnymi sposobami wykończenia.
Drukujemy banery reklamowe barwnikami wysokiej jakości, na materiałach produkowanych w Europie Zachodniej.
Baner tekstylny wykonany z materiału Decor 205g z certyfikatem niepalności B1, to idealne rozwiązanie do zastosowania w każdym miejscu - na zewnątrz i wewnątrz.

Wykorzystaj jako tło do witryny sklepowej, reklamę na wydarzenia sportowe lub jako tło fotograficzne.

Netto: 38,00 zł
Brutto: 46,74 zł za m2

Banery tekstylne

Dowolne projektowanie banerów przez Klienta umożliwia naniesienie wybranego wzoru na specjalistyczny materiał, który przystosowany jest do umieszczenia zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Projekt banerów tworzy w całości Klient, prezentując na nim dowolne elementy wizualne, które pełnią rolę reklamy. Reklama tego typu służy do zwiększenia promocji marki bądź firmy, jest zatem jednym z elementów marketingowych, który skutecznie przyciąga potencjalnych klientów. 

Wydruk banerów odbywa się przy udziale nowoczesnych maszyn wykorzystujących najnowsze technologie, dzięki czemu naniesioną grafikę charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty są łatwe i szybkie w montażu, nie wymagają zatem posiadania specjalistycznej wiedzy montażowej. Druk wielkoformatowy na tkaninie ma szerokie zastosowanie – najczęściej wykorzystywany jest jednak do prezentacji produktu bądź usługi. W obrębie podmiotów świadczących podobne towary, oryginalny baner skutecznie wyróżnia się wśród konkurencji.