Banery ECO

Przedstawione ceny są cenami za 1 m².
Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Banery ECO

Baner to najpopularniejsza forma reklamy, umożliwiająca umieszczenie dowolnych informacji w formie treści bądź obrazu. Ze względu na łatwość odbioru, skutecznie przyciąga wzrok potencjalnego Klienta. Umiejętnie prowadzone działania marketingowe umożliwiają zwiększenie sprzedaży towarów lub usług. Podmioty – niezależnie od branży, w jakiej działają – skupiają swoją uwagę na pozyskania jak największej liczby Klientów, wykorzystując do tego celu promocję oraz reklamę. 

Banery reklamowe wzory drukowane na podstawie dowolnego projektu to doskonałe narzędzie do prezentacji. Ich uniwersalny charakter powoduje, że mogą być w każdym miejscu. Widnieją w galeriach, punktach sprzedaży czy w obrębie instytucji publicznych. Stosuje się je w trakcie wyborów, gdyż na baner ECO w łatwy sposób można nanieść wizerunek danego kandydata. 

Wiemy, jak ważna w obecnym czasie jest ochrona środowiska, dlatego też u nas baner wydrukowany może być na ekologicznym materiale, bez PCV. Druk charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, dlatego też reklama umieszczona może być wewnątrz lub na zewnątrz.