Roll-up'y

Aktywne filtry

Eco Roll-up

85x200 cm

Eco Roll-up 85 x 200 cm to jeden z najtańszych i najbardziej popularny produkt wystawienniczy. Zalecany jest do używania wewnątrz pomieszczeń. Ten stojak reklamowy świetnie sprawdzi się na konferencjach, targach oraz w punktach usługowych informując o nowych promocjach czy produktach. Może być reklamą salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, gabinetu masażu czy biura podatkowego. Stanowi też miejsce, gdzie poza reklamą można umieścić dowolne treści informacyjne.
Jest gotowy do użytku w kilka sekund, a po prezentacji łatwo go zrolować i spakować.

Netto: 140,00 zł
Brutto: 172,20 zł

Eco Roll-up

100x200 cm

Eco Roll-up 100 x 200 cm jest bardzo popularnym produktem do prezentowania treści reklamowej. To stojak reklamowy z banerem zwijanym do kasety. Idealny do prezentacji podczas szkoleń, konferencji czy targów. Często używany w punktach usługowych do prezentacji oferty lub informacji o promocjach.  Jego montaż i demontaż zajmuje mniej niż minutę.

Netto: 197,00 zł
Brutto: 242,31 zł

Eco Roll-up

120x200 cm

Eco Roll-up to system wystawienniczy najchętniej kupowany z uwagi na swoją wielofunkcyjność i niską cenę. Ten stojak banerowy przystosowany jest do użytku wewnętrznego. Świetnie sprawdzi się podczas konferencji i targów oraz do promowania punktów usługowych.

Netto: 230,00 zł
Brutto: 282,90 zł

Roll-up’y

Odpowiednia promocja to najskuteczniejsze działanie marketingowe, które warunkuje zdobycie potencjalnych Klientów. Roll up to mobilny nośnik, na którym możliwe jest zaprezentowanie oferty produktów lub usług. Wielkoformatowy druk skutecznie przyciąga wzrok, a wysoka jakość wykonania zachęca Klienta do zastanowienia się nad skorzystaniem z oferty. 

Rollup to funkcjonalne akcesorium umożliwiające wyeksponowanie najważniejszych informacji w czasie targów oraz konferencji. Stoisko wyposażone w tego typu reklamę jest znacznie bardziej atrakcyjne oraz pozwala wyróżnić się na tle innych stoisk – np. podczas targów branżowych.

Rozwijany system prezentacji grafiki sprawia, iż roll up reklamowy umieszczony może być w każdym typie pomieszczenia. Oferujemy nowoczesny wydruk, który odzwierciedli nawet najbardziej skomplikowane elementy wizualne. Każdy realizowany przez nas projekt przyczynia się do zwiększenia sukcesu firmy lub marki. Baner roll up jest bezpośrednią formą kontaktu pomiędzy adresatem a odbiorcą, a jego przekaz wizualny stanowi początkowy etap nawiązującej się relacji. Roll up z wydrukiem jest zatem skutecznym narzędziem, umożliwiającym zwiększenie promocji.

Rollupy reklamowe – uniwersalność i funkcjonalność

Oferowane przez nas rollupy reklamowe są dostępne w kilku modelach, różniących się nie tylko formatem, ale także wyglądem. Z całą pewnością znajdą Państwo w naszym sklepie idealny produkt, który zachowa swoje funkcjonalne właściwości podczas transportu oraz intuicyjnego montażu. Tworząc rollupy reklamowe, dokładamy starań, by ich oprawa wizualna korespondowała z estetyką i kolorystyką stanowiska reklamowego lub stoiska firmowego podczas targów czy innych eventów branżowych. Proponowane przez nas nośniki to gwarancja skutecznej i efektownej akcji promocyjnej. Estetyczne rollupy reklamowe przydają się podczas kampanii mającej na celu zwiększenie zainteresowania luksusową oraz prestiżową marką.