HS flagi plażowe z tunelem z taśmy

Aktywne filtry

HS flagi plażowe z tunelem z taśmy

Flagi plażowe HS (ang. Headband sleeve – tunel z taśmy) mają tunel wykonany z taśmy wzmacniającej w kolorze czarnym lub białym do wyboru. 

Drukowanie flag odbywa się przy pomocy specjalistycznych maszyn, które doskonale i precyzyjnie nanoszą na materiał wybraną grafikę. Reklama w formie flagi idealnie sprawdzi się przy punktach sprzedaży, gdyż widoczna z daleka zachęca oraz informuje o możliwości skorzystania z usługi.

Windery flagi pozytywnie budują wizerunek firmy oraz wzmacniają zaufanie Klienta. Są to istotne kwestie mające znaczący wpływ na powodzenie oraz sukces marki.

Flagi na zamówienie to doskonała forma reklamy, stosowana podczas targów, konferencji czy imprez plenerowych. Prowadzenie firmy wiąże się z nieustannym pozyskiwaniem nowych Klientów. Działania marketingowe nastawione są zatem na wzbudzenie zainteresowania towarem lub usługą. Obecne możliwości reklamowe stanowić mogą pewne wyzwanie, gdyż na rynku pojawiają się coraz to nowe nośniki. Warto zatem zainwestować w oryginalną oraz unikatową formę, która uatrakcyjni wizerunek firmy.