Banery reklamowe

Banery reklamowe są najpowszechniejszą formą reklamy małego i wielkiego formatu. Świetne narzędzie reklamowe ułatwiające dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
W DisplayPlanet drukujemy banery na materiałach tekstylnych oraz odpornych na warunki atmosferyczne materiałach PCV. Proponujemy także materiały niepalne i ekologiczne. Szeroka gama sposobów wykończenia naszych banerów ułatwi ich mocowanie do różnych powierzchni i systemów.
Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Baner zewnętrzny siatka

200x150 cm | Mesh 330 g/m² B1 | zgrzew + oczka co 50 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 70,00 zł
Brutto: 86,10 zł

Baner zewnętrzny siatka

200x100 cm | Mesh 330 g/m² B1 | zgrzew + oczka co 50 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 55,00 zł
Brutto: 67,65 zł

Baner zewnętrzny siatka

100x200 cm | Mesh 330 g/m² B1 | zgrzew + oczka co 50 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 55,00 zł
Brutto: 67,65 zł

Banery reklamowe

Różnej wielkości banery reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i w zastosowaniach outdoorowych. Duża powierzchnia pozwala wyeksponować treści graficzne i tekstowe, wykorzystać w pełni siłę sugestywnych obrazów i chwytliwych haseł reklamowych, dotrzeć ze swoim przekazem do wielu potencjalnych klientów.

Baner jest formą reklamową, którą wyróżnia doskonała relacja ceny do skuteczności działania na odbiorcę. Banery ulokowane w centrach handlowych czy na skrzyżowaniach ruchliwych ulic ogląda codziennie tysiące osób.

Banery na tekstyliach, PCV i materiałach ECO

Oferujemy duży wybór materiałów do druku banerów. Można je podzielić ze względu na sposób oświetlania i podatność na przenikanie światła:

  • backlit – podłoże do zadruku jednostronnego, nadaje się do podświetlania od tyłu,
  • frontlit – wysokiej jakości materiał o znacznej gramaturze, do oświetlania od frontu, bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych, przeznaczony przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych,
  • blockout – zgodnie z nazwą materiały tego typu nie przepuszczają światła, występują w wersji do zadruku jednostronnego i dwustronnego, są wykorzystywane m.in. do produkcji ścianek i banerów,
  • mesh – materiały o strukturze siatki, łatwo przenikliwe dla światła i wiatru, używane do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasi Klienci mogą też wybierać materiały ze względu na rodzaj surowca. Produkujemy banery PCV, banery tekstylne (100% poliestru) i banery wykonane z surowców ekologicznych. Te ostatnie powstają bez dodatku PCV, z surowców pochodzących z krajów o wysokich standardach ekologicznych, a często także z udziałem surowców wtórnych (przetworzone butelki PET). Podłoża poliestrowe, na których drukowane są banery ECO, nie ustępują parametrami tradycyjnym materiałom z PCV. 

Producent banerów reklamowych

Firma DisplayPlanet to doświadczony producent banerów reklamowych – jednej z najpopularniejszych form promocji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Na każdym etapie realizacji zamówienia współpracujemy z Klientem – omawiamy szczegóły dotyczące wyboru rozmiarów, materiałów czy sposobów wykończenia. Jako producent banerów reklamowych doskonale wiemy, że wartość naszych wyrobów jest związana z ich skutecznością marketingową, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych usług oraz indywidualne traktowanie każdego zamówienia. Nasze produkty to doskonały nośnik efektownej reklamy w różnych warunkach: zabudowy miejskiej, centrach handlowych, drogach ekspresowych czy wydarzeniach branżowych. Mamy świadomość, że od umiejętności producenta banerów reklamowych może zależeć powodzenie akcji promocyjnej, dlatego pracujemy wyłącznie na najnowszym sprzęcie, gwarantującym precyzyjne wykonanie każdego projektu.