Banery reklamowe

Banery reklamowe są najpowszechniejszą formą reklamy małego i wielkiego formatu. Świetne narzędzie reklamowe ułatwiające dotarcie do szerokiego grona odbiorców.
W DisplayPlanet drukujemy banery na materiałach tekstylnych oraz odpornych na warunki atmosferyczne materiałach PCV. Proponujemy także materiały niepalne i ekologiczne. Szeroka gama sposobów wykończenia naszych banerów ułatwi ich mocowanie do różnych powierzchni i systemów.
Przedstawione ceny są cenami za 1 m². Dla tych produktów włączony jest mechanizm wyliczania ceny minimalnej dla małych zamówień.

Aktywne filtry

Baner zewnętrzny siatka

200x150 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 63,00 zł
Brutto: 77,49 zł

Baner tekstylny

Decor 205 g/m² B1

W DisplayPlanet zamówisz baner tekstylny z dowolnymi sposobami wykończenia.
Drukujemy banery reklamowe barwnikami wysokiej jakości, na materiałach produkowanych w Europie Zachodniej.
Baner tekstylny wykonany z materiału Decor 205g z certyfikatem niepalności B1, to idealne rozwiązanie do zastosowania w każdym miejscu - na zewnątrz i wewnątrz.

Wykorzystaj jako tło do witryny sklepowej, reklamę na wydarzenia sportowe lub jako tło fotograficzne.

Netto: 34,00 zł
Brutto: 41,82 zł za m2

Baner zewnętrzny siatka

200x100 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 50,00 zł
Brutto: 61,50 zł

Baner zewnętrzny siatka

100x200 cm

Siatkowa struktura materiału sprawia, że baner przepuszcza podmuchy wiatru i dzięki temu jest bardziej trwały.

Netto: 50,00 zł
Brutto: 61,50 zł

Banery reklamowe

Różnej wielkości banery reklamowe są jedną z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i w zastosowaniach outdoorowych. Duża powierzchnia pozwala wyeksponować treści graficzne i tekstowe, wykorzystać w pełni siłę sugestywnych obrazów i chwytliwych haseł reklamowych, dotrzeć ze swoim przekazem do wielu potencjalnych klientów.

Baner jest formą reklamową, którą wyróżnia doskonała relacja ceny do skuteczności działania na odbiorcę. Banery ulokowane w centrach handlowych czy na skrzyżowaniach ruchliwych ulic ogląda codziennie tysiące osób.

Banery na tekstyliach, PCV i materiałach ECO

Oferujemy duży wybór materiałów do druku banerów. Można je podzielić ze względu na sposób oświetlania i podatność na przenikanie światła:

  • backlit – podłoże do zadruku jednostronnego, nadaje się do podświetlania od tyłu,
  • frontlit – wysokiej jakości materiał o znacznej gramaturze, do oświetlania od frontu, bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych, przeznaczony przede wszystkim do zastosowań zewnętrznych,
  • blockout – zgodnie z nazwą materiały tego typu nie przepuszczają światła, występują w wersji do zadruku jednostronnego i dwustronnego, są wykorzystywane m.in. do produkcji ścianek i banerów,
  • mesh – materiały o strukturze siatki, łatwo przenikliwe dla światła i wiatru, używane do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasi Klienci mogą też wybierać materiały ze względu na rodzaj surowca. Produkujemy banery PCV, banery tekstylne (100% poliestru) i banery wykonane z surowców ekologicznych. Te ostatnie powstają bez dodatku PCV, z surowców pochodzących z krajów o wysokich standardach ekologicznych, a często także z udziałem surowców wtórnych (przetworzone butelki PET). Podłoża poliestrowe, na których drukowane są banery ECO, nie ustępują parametrami tradycyjnym materiałom z PCV.