Systemy zewnętrzne

Zewnętrzne systemy wystawiennicze to produkty odporne na warunki atmosferyczne. Najczęściej stosowane są na różnego rodzaju eventach, imprezach sportowych oraz imprezach plenerowych. 

Namioty reklamowe, skydancery i różnego rodzaju stojaki reklamowe  - nasze produkty dopasują się do każdej przestrzeni, żeby wyróżnić Twoją markę z tłumu. 

Aktywne filtry

H-Fix Zewnętrzny System

300x100 cm

Stojak banerowy 300x100 cm.
Baner reklamowy umieszczony pomiędzy dwoma aluminiowymi masztami. Idealny do zastosowania na eventach w terenie.

Netto: 219,00 zł
Brutto: 269,37 zł

Systemy zewnętrzne

Systemy zewnętrzne 

Stojaki reklamowe zewnętrzne ze względu na materiał, z jakiego są wykonane, umieszczone mogą być wewnątrz pomieszczeń, jak i również na otwartej przestrzeni. Wyróżnia je odporność na warunki atmosferyczne, dlatego spotkać je możemy na imprezach plenerowych, sportowych oraz innych eventach odbywających się na świeżym powietrzu.

Imprezy tematyczne są idealnym miejscem na promocję marki lub firmy. Odpowiednio dobrane stojaki ekspozycyjne to doskonała prezentacja możliwości, jakie potencjalnemu Klientowi lub partnerowi biznesowemu oferuje dany podmiot. 

Stojak wystawowy zewnętrzny nadaje stoisku prezentacyjnemu profesjonalnego charakteru. Spójna kompozycja oraz pełna identyfikacja wizualna skutecznie przyciągną wzrok, zwiększając zainteresowanie marką. Oryginalna koncepcja reklamowa to ważny element działań marketingowych, bowiem w dużej mierze odpowiada ona za sukces marki. 

Oferujemy stojaki reklamowe zewnętrzne dopasowane do potrzeb Klienta. Każdy z produktów charakteryzuje się stabilną oraz wytrzymałą konstrukcją, na której umieszczony jest wysokiej jakości wydruk. Elementy dołączone do zestawu umożliwiają łatwy i bezproblemowy montaż, niezależnie od warunków terenowych.