Systemy zewnętrzne

Reklama to kluczowy element zwiększania rozpoznawalności marki czy danego produktu. Nasze systemy zewnętrzne pozwalają na skuteczną promocję również poza murami budynków. Tego typu produkty muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego proponujemy reklamowe systemy zewnętrzne, które nie tracą na atrakcyjności wizualnej pod wpływem deszczu, śniegu, mrozu oraz promieniowania słonecznego. Dzięki wykorzystaniu przez naszą drukarnię nowoczesnej technologii nadruku oraz specjalnie dobranych materiałów, tworzone przez nas materiały reklamowe służą przez lata na różnego rodzaju imprezach plenerowych, sportowych czy przed budynkami firmy. 

Aktywne filtry

H-Fix Zewnętrzny System

300x100 cm

Stojak banerowy 300x100 cm.
Baner reklamowy umieszczony pomiędzy dwoma aluminiowymi masztami. Idealny do zastosowania na eventach w terenie.

Netto: 241,00 zł
Brutto: 296,43 zł

Dlaczego warto zdecydować się na zewnętrzną reklamę?

Zewnętrzna forma reklamy pozwala wyróżnić się podczas różnego rodzaju imprez odbywających się poza murami budynków. Wybierając naszą drukarnię, zyskują Państwo najwyższą jakość finalnego produktu oraz niezwykłą różnorodność. Oferujemy bowiem namioty reklamowe, skydancery i różnego rodzaju stojaki reklamowe  - nasze produkty dopasują się do każdej przestrzeni, żeby wyróżnić Twoją markę z tłumu. Każdy z produktów dostępny jest w kilku wariantach, które różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarami. Niezależnie od tego, czy zależy Państwu na subtelnej reklamie, czy dużej widocznej z dalszej odległości, nasze systemy wystawiennicze sprawdzą się doskonale.

Zewnętrzne systemy wystawiennicze

Doskonałą okazją do promocji i sprzedaży towarów i usług są imprezy plenerowe: festyny, targi, turnieje sportowe czy koncerty. Aby zaistnieć w otwartej przestrzeni, konieczny jest odpowiedni zestaw ekspozycyjny. Oferowane przez nas zewnętrzne systemy wystawiennicze pozwalają wyróżnić się na tle otoczenia, przyciągnąć uwagę i w atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę.

Niezbędnym wyposażeniem każdego stoiska plenerowego jest namiot reklamowy. Oddaje nieocenione usługi przy każdej pogodzie: chroni przed słońcem, wiatrem, opadami atmosferycznymi i kurzem. Nie mniej ważne jest wykorzystanie namiotów jako powierzchni reklamowych. Oferowany przez nas namiot modułowy EXPO z dachem ma możliwość dołączania zadrukowanych ścianek bocznych. Zapewnia on skuteczną ochronę towaru, sprzętu i podnosi atrakcyjność wizualną stoiska.

Maszty, stojaki plażowe i skydancer

Na każdej dużej imprezie plenerowej trzeba zadbać o to, aby potencjalni Klienci mogli łatwo odnaleźć nasze stoisko. Do tego celu świetnie nadaje się przenośny maszt: nie sposób przeoczyć tej imponującej, 5-metrowej konstrukcji z dużą flagą. Podobną siłę przyciągania uwagi mają skydancery, znane też jako windmany i chwieje reklamowe. Falująca, zmieniająca nieustannie pozycję postać jest łatwo zauważalna z dużej odległości. Mniej spektakularne, lecz bardzo skuteczne są też stojaki plażowe i flagi plażowe: można je ustawić przy trasach prowadzących do naszego stoiska i w ten sposób zapewnić sobie napływ gości. Ogromną zaletą tej formy reklamy jest to, że wybierając odpowiednią podstawę, flaga reklamowa z nadrukiem może być stabilnie umiejscowiona zarówno na trawnikach, piasku, jak i utwardzonych chodnikach.

Warto zainteresować się bliżej ciekawą formą ekspozycji, jaką są systemy zewnętrzne H-Fix. Można ich użyć w roli nośników reklamowych i informacyjnych. Z ich pomocą łatwo oznaczymy też granice obszaru, na którym znajduje się nasze stoisko.

Jeśli potrzebują Państwo reklamy zewnętrznej, która będzie przyciągać wzrok potencjalnych Klientów, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zewnętrznych systemów wystawienniczych. Służymy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem w wyborze najlepszej opcji.