Systemy zewnętrzne

Zewnętrzne systemy wystawiennicze to produkty odporne na warunki atmosferyczne. Najczęściej stosowane są na różnego rodzaju eventach, imprezach sportowych oraz imprezach plenerowych. 
Namioty reklamowe, skydancery i różnego rodzaju stojaki reklamowe  - nasze produkty dopasują się do każdej przestrzeni, żeby wyróżnić Twoją markę z tłumu. 

Aktywne filtry

H-Fix Zewnętrzny System

300x100 cm

Stojak banerowy 300x100 cm.
Baner reklamowy umieszczony pomiędzy dwoma aluminiowymi masztami. Idealny do zastosowania na eventach w terenie.

Netto: 219,00 zł
Brutto: 269,37 zł

Zewnętrzne systemy wystawiennicze

Doskonałą okazją do promocji i sprzedaży towarów i usług są imprezy plenerowe: festyny, targi, turnieje sportowe czy koncerty. Aby zaistnieć w otwartej przestrzeni, konieczny jest odpowiedni zestaw ekspozycyjny. Oferowane przez nas zewnętrzne systemy wystawiennicze pozwalają wyróżnić się na tle otoczenia, przyciągnąć uwagę i w atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę. 

Niezbędnym wyposażeniem każdego stoiska plenerowego jest namiot reklamowy. Oddaje nieocenione usługi przy każdej pogodzie: chroni przed słońcem, wiatrem, opadami atmosferycznymi i kurzem. Nie mniej ważne jest wykorzystanie namiotów jako powierzchni reklamowych. Oferowany przez nas namiot modułowy EXPO z dachem ma możliwość dołączania zadrukowanych ścianek bocznych. Zapewnia on skuteczną ochronę towaru, sprzętu i podnosi atrakcyjność wizualną stoiska. 

Maszty, stojaki plażowe i skydancer

Na każdej dużej imprezie plenerowej trzeba zadbać o to, aby potencjalni klienci mogli łatwo odnaleźć nasze stoisko. Do tego celu świetnie nadaje się przenośny maszt: nie sposób przeoczyć tej imponującej, 5-metrowej konstrukcji z dużą flagą. Podobną siłę przyciągania uwagi mają skydancery, znane też jako windmany i chwieje reklamowe. Falująca, zmieniająca nieustannie pozycję postać jest łatwo zauważalna z dużej odległości. Mniej spektakularne, lecz bardzo skuteczne są też stojaki plażowe i flagi plażowe: można je ustawić przy trasach prowadzących do naszego stoiska i w ten sposób zapewnić sobie napływ gości.

Warto zainteresować się bliżej ciekawą formą ekspozycji, jaką są systemy zewnętrzne H-Fix. Można ich użyć w roli nośników reklamowych i informacyjnych. Z ich pomocą łatwo oznaczymy też granice obszaru, na którym znajduje się nasze stoisko.