Blog firmy DisplayPlanet

Cover Image

Jak ułatwić sobie przygotowanie stoiska na targi promocyjne?

Przygotowanie stoiska na targi promocyjne jest jednym z kluczowych czynników wpływających na sukces firmy na imprezie. Każdy aspekt stoiska musi zostać dokładnie przemyślany i zaplanowany, aby przyciągnąć uwagę klientów i wyróżnić firmę spośród konkurencji. W niniejszym artykule przedstawiamy innowacyjne sposoby ułatwiające przygotowanie stoiska na takie wydarzenia.

Więcej

Cover Image

Promuj swoją markę latem z użyciem żagli reklamowych!

Flagi plażowe, zwane też żaglami reklamowymi stają się coraz popularniejszymi sposobami promocji firmy w wakacyjne miesiące. Poniżej przedstawiamy kluczowe elementy w skutecznym wykorzystaniu flag plażowych do letniej promocji swojej marki.

Więcej

Cover Image

Jak przygotować małe, ale efektowne stoisko targowe?

Targi i eventy branżowe to dobra okazja do zaprezentowania swojej oferty. Podczas takich imprez można nawiązać nowe kontakty i rozszerzyć swoją rozpoznawalność poza znane kręgi. Walka o zainteresowanie klienta wbrew pozorom nie jest jednak łatwa. Powodem tego jest duża konkurencja, która obrała ten sam kierunek autopromocji. Jak się wśród niej wyróżnić? Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest efektownie przygotowane stoisko. Co ciekawe, to interesujące, nie musi być przy tym duże. Przy odpowiedniej aranżacji metraż nie będzie miał znaczenia.

Więcej

Cover Image

Banery laminowane i powlekane – jakie są różnice pomiędzy nimi?

Jednym z elementów reklamy outdoorowej są banery reklamowe. Doskonale widoczne, wytrzymałe, a przy tym stosunkowo tanie skutecznie docierają do szerokiego grona odbiorców. Co ciekawe, choć są kojarzone z reklamą zewnętrzną, można je też umieszczać w budynkach. Wszystko za sprawą tego, że wykonuje się je z różnych materiałów i przy wykorzystaniu różnych technologii. Wśród najpopularniejszych rodzajów banerów wymienia się banery laminowane i powlekane. Co je różni i które z nich sprawdzają się lepiej?

Więcej

Cover Image

Jakie funkcje mogą spełniać ścianki wystawiennicze?

Ścianki wystawiennicze to lekkie konstrukcje o dużej powierzchni użytkowej, którą można dowolnie zadrukować. Są proste w montażu, a przez to, że zachowują stabilność w każdych warunkach, można je rozstawiać na różnych typach podłoża. Najszerzej wykorzystuje się je w celach reklamowych. Okazuje się jednak, że funkcji, jakie mogą pełnić, jest znacznie więcej. O tym, jakie zastosowania znajdują takie ścianki, przeczytasz w naszym dzisiejszym artykule.

Więcej

Cover Image

Reklama na zawodach biegowych – na co warto postawić?

Zawody biegowe to doskonała okazja do tego, by sponsorzy przedsięwzięcia mogli zareklamować swoje usługi szerszemu gronu odbiorców. Specyficzne warunki, w których rozgrywa się to wydarzenie, wymagają jednak specjalnych rozwiązań. Przede wszystkim nośniki reklamowe muszą być przystosowane do zewnętrznej ekspozycji. Najważniejsze jest to, aby były czytelne również z większych odległości. Poza tym powinny dobrze znosić zmieniające się warunki atmosferyczne. Jakie reklamowe systemy zewnętrzne sprawdzą się najlepiej? Oto ich lista.

Więcej