Blog firmy DisplayPlanet

Cover Image

Flaga plażowa jako świetny nośnik reklamowy w sezonie letnim

Określenie flaga plażowa nie wyklucza zastosowania tych popularnych nośników reklamowych również w innych porach roku. Jednak to właśnie morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew, czyli klimaty z wakacyjnego szlagieru Czerwonych Gitar najlepiej podkreślają zalety winderów.

Więcej

Cover Image

Jak sprawić, aby nasz baner wyróżniał się wśród setek innych?

Magicznym zaklęciem, które towarzyszy powstawaniu wszystkich materiałów reklamowych jest „wyróżnić się”. Jeżeli chcesz wydrukować baner reklamowy, to już na etapie wstępnego projektu musisz zadbać o to, żeby nie utonął w masie innych komunikatów – na ulicy, w hali targowej czy na plenerowym festynie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby Twój przekaz reklamowy mógł zawalczyć o uwagę odbiorcy.

Więcej

Cover Image

Jaka jest technika drukowania cyfrowego banerów reklamowych?

Oferujemy druk banerów reklamowych na tekstyliach (tkaniny poliestrowe) i materiałach PVC. Nasze banery reklamowe powstają w technologii DTG (Direct To Garment), czyli bezpośredniego druku cyfrowego. W artykule przybliżamy zalety DTG w reklamie.

Więcej

Cover Image

Jaki jest najlepszy materiał na flagi reklamowe?

Materiał, z którego wykonane są flagi reklamowe, odznacza się specyficznymi właściwościami fizycznymi: musi być mocny, odporny na warunki atmosferyczne, a jednocześnie niezbyt sztywny. Wszystko po to, aby flaga miała nie tylko wysoką trwałość, ale także mogła poddawać się podmuchom wiatru i malowniczo falować. Jakie materiały najlepiej nadają się do tej roli?

Więcej

Cover Image

5 najważniejszych zalet winderów reklamowych

Na tle innych form prezentacji treści marketingowych windery reklamowe już na pierwszy rzut oka wyróżniają się bardzo ciekawą formą. Kształt przywodzący na myśl żagiel lub skrzydło bardzo skutecznie przyciąga uwagę. To jedna z kluczowych, lecz bynajmniej nie jedyna zaleta winderów.

Więcej

Cover Image

Jakie są najpopularniejsze rodzaje flag reklamowych?

Trudno jednoznacznie określić, czy większą popularnością cieszą się masztowe flagi reklamowe z nadrukiem czy flagi reklamowe typu winder, powszechnie nazywane flagami plażowymi. Oba rodzaje reklamy mają swoje niezaprzeczalnie mocne strony. Jeżeli chodzi o treść wydruku, to flaga reklamowa winder ma takie same pola zastosowań jak flagi reklamowe z nadrukiem, przeznaczone do ekspozycji na maszcie. Natomiast występują istotne różnice w funkcjonalności, a także pod względem możliwych warunków ekspozycji.

Więcej