Blog firmy DisplayPlanet

Cover Image

Ścianka wystawiennicza – nieodłączny element wyposażenia każdego handlowca

Dobrze prosperujący biznes jest efektem wielu złożonych działań. Niewątpliwie duży wpływ na zyski ma odpowiednia reklama. To ona pozwala zaistnieć marce w świadomości potencjalnych klientów oraz jest sposobem na prezentację aktualnej oferty. Obecnie przedsiębiorcy mają do wyboru wiele kanałów i nośników reklamowych. Niezbędnym elementem każdego handlowca okazuje się jednak ścianka wystawiennicza.

Więcej

Cover Image

Czym się kierować przy wyborze systemu ekspozycyjnego?

Dobry system ekspozycyjny w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę firmy oraz przyciąga uwagę jej potencjalnych klientów. Jego wybór, choć pozornie prosty, wcale do takich nie należy. Nie ułatwia go przede wszystkim mnogość dostępnych ekspozytorów, które różnią się pod wieloma względami, w tym m.in. kształtem, wielkością, trwałością czy też miejscem przeznaczenia. Jak wybrać ten właściwy? Oto, na co szczególnie warto zwrócić uwagę przy wyborze.

Więcej

Cover Image

W jakich sytuacjach może przydać się oświetlenie do roll-upów?

Rollup jest jednym z najpowszechniej wykorzystywanych nośników reklamy. Mimo swojej powszechności istnieją dodatki, które pozwalają na wyróżnienie rollupu na tle konkurencji. Produkowane przez DisplayPlanet rollupy można wyposażyć w lampki halogenowe. Jest to opcjonalny dodatek, który pozwala na mocne oświetlenie rollupa z góry.

Więcej

Cover Image

Dlaczego kolory na drukowanych materiałach reklamowych wyglądają inaczej niż na ekranie?

Masz gotowy projekt reklamowy i chcesz go wydrukować? Zapewne bardzo zależy Ci na finalnej jakości wydruku. Musisz jednak liczyć się z tym, że nawet najlepsza drukarnia nie zagwarantuje pełnego odwzorowania projektu. Różnice między tym, co widzisz na komputerze, a tym, co otrzymasz w rzeczywistości, mogą dotyczyć kolorystyki. Barwy zastosowane w projekcie wcale nie muszą być takie same jak na wydruku. Co więcej, mogą być nawet całkowicie odmienne. Z czego to wynika? Czy to błąd drukarni? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym dzisiejszym wpisie.

Więcej

Cover Image

Jak wygląda proces zamawiania baneru reklamowego?

Chcesz, by o Twojej firmie dowiedziało się więcej osób? Zainwestuj w dobrą reklamę. Na początku świetnym rozwiązaniem będzie np. stworzenie baneru reklamowego. Baner reklamowy to zazwyczaj wielkoformatowy nośnik treści, który znajduje miejsce w przestrzeni publicznej. Doskonale wyeksponowany przyciąga wzrok przechodniów i często nieświadomie jest przez nich zapamiętywany, co działa na korzyść Twojego biznesu. Aby taka forma reklamy była jednak skuteczna, nie tylko miejsce jej ustawienia ma znaczenie. Równie istotne są dobór właściwych treści oraz wysoka jakość wydruku. Sprawdź, jak taki baner przygotować.

Więcej

Cover Image

Zalety flag reklamowych nad innymi formami marketingu

W dzisiejszych czasach jest coraz ciężej zwrócić uwagę klientów. Dziś, aby się wyróżnić firmy muszą uciekać się do niestandardowych rozwiązań. Jednocześnie dbając o widoczność, nie powinno się zbytnio przesadzać: nośniki reklamowe powinny być schludne, estetyczne i eleganckie: komunikować nazwę i wartości firmy, ale zarazem nie tworzyć w odbiorcy poczucia bycia zalewanym inwazyjnymi treściami. Ciekawym nośnikiem reklamowym, chętnie wybieranym zarówno przez wielkie korporacje o globalnym zasięgu, jak i małe lokalne firmy, są flagi reklamowe. Poznaj ich główne zalety i sprawdź, czy sprawdzą się w Twojej firmie.

Więcej