Blog firmy DisplayPlanet

Cover Image

Czy flagi reklamowe można prać w pralce?

To, że konieczne jest utrzymanie flag reklamowych w czystości, nie podlega dyskusji. Problemem pozostaje to, jak chronić wydruki na tekstyliach przed zabrudzeniem i w jaki sposób je prać. W artykule omawiamy zasady eksploatacji flag.

Więcej

Cover Image

3 zasady projektowania i lokalizacji skutecznego banera reklamowego

Przedstawiamy po trzy kluczowe zasady lokalizacji i projektowania banerów reklamowych. Dobra lokalizacja jest konieczna, aby Twój baner reklamowy miał szansę zostać zauważony przez jak największą liczbę odbiorców. Z kolei dobry projekt i staranne wykonanie sprawią, że baner będzie miał szansę zatrzymać na sobie czyjś wzrok przez kilka sekund, które są niezbędne do zrozumienia przekazu reklamowego.

Więcej

Cover Image

Dlaczego PCV jest chętnie wybieranym materiałem na banery?

Banery z nadrukiem są jedną z najpopularniejszych i najpowszechniej stosowanych form reklamy wizualnej. Można je stosować we wnętrzach i w plenerze, drukować jednostronnie i dwustronnie, wykonać na materiałach tekstylnych i PVC. Dowiedz się, kiedy i dlaczego warto wybrać druk banerów na materiałach z PVC.

Więcej

Cover Image

Czy banery drukowane są skuteczne w czasach dominacji Internetu?

Pojawianie się nowych mediów – najpierw telewizji, a potem Internetu – rodziło naturalne pytania o przyszłość reklamy drukowanej. Wielu zwolenników miała teza, że reklamy elektroniczne wyprą w krótkim czasie nie tylko tradycyjne plakaty i ulotki, lecz także niezwykle popularne drukowane banery reklamowe. Czy te prognozy mają szansę, aby spełnić się w najbliższym czasie?

Więcej

Cover Image

Jak zapewnić stabilność flagom reklamowym?

Flagi reklamowe, masztowe i plażowe, potrzebują nie tylko stabilnego, lecz także łatwego systemu mocowania. Prezentujemy zwięzły przegląd możliwych sposobów mocowania flag na różnych podłożach.

Więcej

Cover Image

3 powody popularności flag reklamowych

Nasze flagi reklamowe na maszty mają wiele zalet. Wyróżniają się dużą powierzchnią, są doskonale widoczne, łatwe w montażu i zachęcają do zakupu atrakcyjną ceną. To samo można powiedzieć o produkowanych przez nas flagach reklamowych typu winder. Warto przyjrzeć się bliżej tym atrakcyjnym nośnikom reklamowym.

Więcej