Rama Slim

Aktywne filtry

Rama Slim

Systemy reklamowe mogą mieć bardzo zróżnicowaną budowę, dzięki czemu można je umieścić w różnych miejscach. Ramki aluminiowe posiadają lekką konstrukcję i dedykowane są do promocji firm bądź marek wewnątrz pomieszczeń. Atrakcyjna oraz charakterystyczna forma nośnika reklamy gwarantuje pozyskanie większej ilości Klientów, a zatem przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. 

Rama Slim aluminiowa jest łatwa w montażu, a po złożeniu doskonale prezentuje się na ścianie. Jej zastosowanie jest bardzo szerokie, bowiem wykorzystywana jest podczas eventów, targów, konferencji czy spotkań biznesowych. Spotkać ją również możemy w punktach sprzedaży, galeriach handlowych, przestrzeniach biurowych czy w obrębie instytucji publicznych. Może być używana także jako element dekoracyjny w hotelach czy restauracjach. Uniwersalny charakter powoduje, że jest chętnie wybierana przez zróżnicowane podmioty. 

Ramę Slim od innych ram aluminiowych odróżnia znacznie cieńsza konstrukcja, nie oznacza to jednak, iż jest ona mniej wytrzymała. Druk wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn, które nanoszą na materiał najwyższej jakości obraz bądź tekst. Nasycone barwy nie tracą z czasem swojej wyrazistości, a poszczególne elementy odwzorowane są w sposób precyzyjny.