Rama Business stojąca

Aktywne filtry

Rama Business stojąca

Ramy aluminiowe na wymiar stworzone zostały z myślą o wizualnej prezentacji treści bądź obrazu, gdyż w łatwy sposób umieścić na nich można wydruk o wybranym rozmiarze. Pełnią zazwyczaj rolę wolnostojących ścianek reklamowych, zachęcających do kupna towaru lub usługi. Mobilne nośniki tego typu mają bardzo szerokie zastosowanie, dlatego też spotkać je możemy w wielu miejscach – galeriach handlowych, punktach sprzedaży, na spotkaniach biznesowych czy targach. Mogą służyć także jako dekoracje wnętrz. Podczas targów w towarzystwie stolika targowego lub innych elementów prezentujących markę bądź firmę – oryginalna i elegancka rama aluminiowa skutecznie wyróżni stoisko spośród wielu innych.

Ramy te mogą mieć podwójną powierzchnię reklamową, bowiem możliwe jest umieszczenie w nich niezależnych wydruków po obu stronach nośnika. Takie zastosowanie to skuteczniejsze narzędzie reklamowe. W zależności od preferencji wydruk może być identyczny z przodu i z tyłu, lub stanowić odrębny projekt. 

Wbrew pozorom aluminiowe ramy to solidna oraz mocna konstrukcja, której montaż jest szybki i bezproblemowy. Naniesiony druk charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, a barwy nie tracą intensywności z upływem czasu.