ŚCIANKI REKLAMOWE, PROMOCYJNE (MEDIALNE)

Aktywne filtry

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 386,00 zł
Brutto: 1 704,78 zł

Prosta Ścianka

Zipper Wall 296x233 cm

Elegancka ścianka reklamowa. Lekka, stabilna konstrukcja. Prosty sposób montażu. Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek  błyskawiczny. W cenie ścianki stopki stabilizujące. Wydruk jedno- lub dwustronny w tej samej cenie. 

BEZPŁATNA DOSTAWA.

To ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Kupuj wygodnie w DisplayPlanet. Zaufaj Profesjonalistom.

Netto: 1 309,00 zł
Brutto: 1 610,07 zł

Ścianka Pop-up

300x230 cm

Ścianka tekstylna Pop-up. Wydruk mocowany do konstrukcji za pomocą rzepów. W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa z kółkami. Świetnie sprawdzi się jako ścianka reprezentacyjna na konferencje, szkolenia i targi.

DOSTAWA GRATIS

Netto: 1 540,00 zł
Brutto: 1 894,20 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 1 089,00 zł
Brutto: 1 339,47 zł

Ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe to jedne z najchętniej wykorzystywanych ekspozytorów treści tekstowych i graficznych. Wyróżniają się dużą powierzchnią i lekką konstrukcją, co ułatwia składowanie i transport. Mają uniwersalne zastosowania: można je wykorzystywać w przestrzeniach targowych, w sklepach wielkopowierzchniowych i obiektach sportowych. Bez trudu można je ustawiać w pomieszczeniach biurowych, w aulach i hotelach, a także w obiektach kulturalnych. 

Ścianki reklamowe doskonale nadają się do prowadzenia kampanii marketingowych, do akcji promocyjnych i informacyjnych. Można je też wykorzystać jako element dekoracyjny przy budowaniu stoisk na imprezach targowych, promocjach produktów i usług oraz na potrzeby organizacji spotkań z mediami. Jedną z przyczyn sukcesu ścianek reklamowych jest bardzo korzystna relacja ceny do możliwości oddziaływania na odbiorców.

Ścianki na targi

Nowoczesne i oryginalne ścianki na targi mogą być efektowną wizytówką każdego przedsiębiorstwa na imprezach branżowych. Gwarantują elegancką promocję marki lub oferty. Z użyciem ścianek można stworzyć dogodne warunki do pokazów, prelekcji lub szkoleń. Oferowane przez nas ścianki na targi są szybkie i proste w montażu – można je rozstawić praktycznie w każdych warunkach. Ich mocna konstrukcja zapewnia stabilność i estetyczny wygląd.

Eventy branżowe to doskonała okazja, by wypromować nową markę i skupić na sobie uwagę potencjalnych kontrahentów i klientów. Dlatego warto zainwestować w spersonalizowane ścianki na targi, które pozwolą ergonomicznie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń. Dzięki nim stworzysz klientom komfortowe warunki do zapoznania się z produktami i usługami. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz odpowiedniej dla siebie ścianki na targi, prosimy o kontakt – realizujemy także niestandardowe projekty według wytycznych Klientów.

Ścianki konferencyjne

Nieodłącznym elementem eventu są ścianki konferencyjne, których konstrukcja pozwala na zaaranżowanie kompletnego stanowiska dla mówcy, sponsorów lub do przeprowadzenia dyskusji panelowej. W realizacji zamówień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji reklamowych, dzięki czemu budowane z naszych ścianek stoiska wyróżniają się najwyższym standardem jakości. Zawsze zwracamy uwagę na charakter lokalizacji, profil klienta oraz identyfikację wizualną. Oferowane ścianki konferencyjne to doskonałe wyposażenie każdego spotkania biznesowego. Dzięki nim można zaakcentować prestiż i renomę marki lub konkretnego produktu.

Ścianki tekstylne

Przed rozpoczęciem oficjalnej prezentacji nowej marki lub usługi warto zastanowić się nad specjalnym przygotowaniem efektownej aranżacji przestrzeni. Aby skutecznie realizować cele marketingowe, warto wykorzystać ścianki tekstylne, których podstawową funkcją jest uatrakcyjnianie przekazu. Przy ich użyciu można łatwo i sprawnie organizować eventy sportowe, targi, spotkania biznesowe i promocje. 

Popularność, którą cieszą się materiałowe ścianki reklamowe, wynika z kilku cech: prostej konstrukcji, uniwersalności zastosowań, atrakcyjnej ceny oraz oryginalnej estetyki. Ich ważnym atutem jest też wielość niebanalnych form, które znajdziesz w naszej ofercie. 

Ścianki łukowe i proste

Efektowne ścianki łukowe są wykonane z materiału tekstylnego dobrej jakości. Wszystkie grafiki są prezentowane na jednym arkuszu materiału, bez konieczności łączenia kilku kawałków. Wydruk reklamowy ma formę pokrowca z zamkiem błyskawicznym: można go bardzo szybko nałożyć na stelaż i bez wysiłku napiąć. Taki system montażu skraca czas przygotowania prezentacji. Łukowe ścianki tekstylne przyciągają wzrok niebanalnym, eleganckim wyglądem. Ponadto są samostojące: nie potrzebują dodatkowych elementów stabilizujących, co podnosi ich atrakcyjność wizualną.  

Alternatywą dla ścianek łukowych są ścianki tekstylne proste, sprawdzające się jako eleganckie tło na pokazach, premierach, zawodach sportowych, targach i konferencjach. Atutem tych nośników jest wytrzymała konstrukcja, pozwalająca uzyskać efekt geometrycznej harmonii. Ścianki tekstylne proste umożliwiają zrealizowanie akcji promocyjnej w każdej zadaszonej przestrzeni.

Ścianka prasowa – ścianka medialna

Oferowane przez nas ścianki prasowe, nazywane inaczej medialnymi, sprawdzą się zarówno w czasie oficjalnej prezentacji luksusowego produktu, jak i premiery filmowej czy teatralnej. Ścianka medialna to doskonały sposób na przedstawienie sponsorów podczas ważnych wydarzeń komercyjnych, artystycznych czy sportowych. Prosty i szybki montaż gwarantuje pełną mobilność i elastyczność dostosowania ścianek do każdej przestrzeni.

Wszystkie ścianki prasowe wykonujemy zgodnie z zamówionym projektem – nasze usługi charakteryzują się starannością wykończenia i dbałością o detale. Precyzja nierozerwalnie łączy się z wytrzymałością. Konstrukcja ścianek medialnych jest na tyle solidna, aby przetrwać wiele lat intensywnej eksploatacji. Kolejnym atutem oferowanych nośników reklamowych jest możliwość wielokrotnego użytku: jedną konstrukcję można wykorzystywać do kolejnych prezentacji wielu różnych wydruków.

Ścianka promocyjna na targi, pokazy i mityngi

Ścianka promocyjna jest jedną z odmian ścianki reklamowej. Instalowane na niej wydruki przedstawiają określony produkt lub informację o usłudze, akcji politycznej czy społecznej. Zadanie ścianki promocyjnej jest podobne jak ścianek prasowych: tworzy tło do tworzenia dokumentacji fotograficznej i wideo. Przed nią odbywają się pokazy nowych produktów, oficjalne spotkania kontrahentów, rozmowy z klientami i oficjalne wystąpienia dla mediów. Wszystko po to, aby graficzne przedstawienie produktu lub promujące go hasło reklamowe znalazły się na jak największej liczbie filmów i fotografii, które trafią do mediów.

Ścianki promocyjne doskonale sprawdzają się przy organizacji pokazów i degustacji, przy rozdawaniu ulotek i gadżetów firmowych. Można je z powodzeniem wykorzystać na eventach kulturalnych, na mityngach sportowych i politycznych. Choć są przeznaczone do pomieszczeń zamkniętych, to spełnią swoje zadanie również na zadaszonych scenach, w muszlach koncertowych czy w dużych altanach i wiatach.