Ścianki reklamowe

Aktywne filtry

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 260,00 zł
Brutto: 1 549,80 zł

Prosta Ścianka

Zipper Wall 296x233 cm

Elegancka ścianka reklamowa. Lekka, stabilna konstrukcja. Prosty sposób montażu. Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek  błyskawiczny. W cenie ścianki stopki stabilizujące. Wydruk jedno- lub dwustronny w tej samej cenie. 

BEZPŁATNA DOSTAWA.

To ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Kupuj wygodnie w DisplayPlanet. Zaufaj Profesjonalistom.

Netto: 1 190,00 zł
Brutto: 1 463,70 zł

Ścianka Pop-up

300x230 cm

Ścianka tekstylna Pop-up. Wydruk mocowany do konstrukcji za pomocą rzepów. W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa z kółkami. Świetnie sprawdzi się jako ścianka reprezentacyjna na konferencje, szkolenia i targi.

DOSTAWA GRATIS

Netto: 1 400,00 zł
Brutto: 1 722,00 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 990,00 zł
Brutto: 1 217,70 zł

Ścianki reklamowe

Obecne możliwości reklamowe w dużej mierze przyczyniają się do zwiększania sprzedaży produktu bądź usługi. Ścianka reklamowa ze względu na szerokie zastosowanie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów marketingowych. Duża powierzchnia umożliwia umieszczenie na niej zarówno treści, jak i również wysokiej jakości efektów wizualnych – zdjęć, obrazów lub innych grafik. 

Ścianki reklamowe umieścić możemy w każdym miejscu, niezależnie od charakteru wydarzenia – promocji produktu lub usługi, targów, konferencji czy imprez tematycznych. Doskonale sprawdzają się również w punktach sprzedaży czy przestrzeniach biurowych. Możliwości zastosowania ścianki jest znacznie więcej, bowiem jest ona idealnym nośnikiem edukacyjnym, wykorzystywanym w instytucjach użyteczności publicznej.

Wizualnie dopracowana sceneria w znacznym stopniu zwiększa atrakcyjność marki bądź firmy. Starannie przygotowana ekspozycja buduje wizerunek podmiotu, który odpowiedzialny jest za prezentowane na nośniku treści. Ścianka reklamowa cena to niewielki poniesiony koszt w stosunku do otrzymanych korzyści. Sukces firmy niejednokrotne zależy od umiejętnie przeprowadzonych działań marketingowych, których skuteczność warunkuje pozyskanie potencjalnego Klienta.