Ścianki reklamowe

Aktywne filtry

Ścianka Pop-up

230x230 cm

Ścianka reklamowa Pop-up z grafiką mocowaną na rzep. Bardzo dobra jakość. Nadruk wykonany na materiale Decor 205g B1, wyprodukowanym w Europie Zachodniej, z certyfikatem niepalności B1.

W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa - GRATIS.

BEZPŁATNA DOSTAWA.

Ta ścianka reklamowa to narzędzie idealne do komunikacji wizualnej na konferencje, szkolenia, targi.

Netto: 1 260,00 zł
Brutto: 1 549,80 zł

Prosta Ścianka

Zipper Wall 296x233 cm

Elegancka ścianka reklamowa. Lekka, stabilna konstrukcja. Prosty sposób montażu. Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek  błyskawiczny. W cenie ścianki stopki stabilizujące. Wydruk jedno- lub dwustronny w tej samej cenie. 

BEZPŁATNA DOSTAWA.

To ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Kupuj wygodnie w DisplayPlanet. Zaufaj Profesjonalistom.

Netto: 1 190,00 zł
Brutto: 1 463,70 zł

Ścianka Pop-up

300x230 cm

Ścianka tekstylna Pop-up. Wydruk mocowany do konstrukcji za pomocą rzepów. W zestawie: oświetlenie, 2 stopki i torba transportowa z kółkami. Świetnie sprawdzi się jako ścianka reprezentacyjna na konferencje, szkolenia i targi.

DOSTAWA GRATIS

Netto: 1 400,00 zł
Brutto: 1 722,00 zł

Łukowa Ścianka

Zipper Wall 298x237 cm

Tekstylna ścianka reklamowa w kształcie łuku. To lekka i stabilna konstrukcja. Prosta w montażu.

Grafika nakładana od góry i zapinana na zamek błyskawiczny.  Zamawiaj z wydrukiem jedno lub dwustronnym - bez zmiany ceny.

BEZPŁATNA DOSTAWA.
Łukowa ścianka reklamowa tekstylna z nadrukiem na materiale Decor 205g z certyfikatem niepalnosci B1.
Najniższa cena z nadrukiem online. Tylko w DisplayPlanet.

Netto: 990,00 zł
Brutto: 1 217,70 zł

Ścianki reklamowe

Aby zwiększyć sprzedaż produktu bądź usługi, warto zainwestować w ścianki reklamowe, które ze względu na szerokie zastosowanie są jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów marketingowych. Ich duża powierzchnia umożliwia umieszczenie na niej zarówno treści, jak i wysokiej jakości efekty wizualne: zdjęcia, obrazy i pozostałe grafiki. Kolejnym atutem ścianek reklamowych jest ich uniwersalność. Doskonale sprawdzają się w punktach sprzedaży czy przestrzeniach biurowych. Idealnie pasują jako akcja promocyjna w trakcie targów, konwentów, konferencji bądź imprez tematycznych. Ścianki reklamowe są również świetnym nośnikiem edukacyjnym, często wykorzystywanym w instytucjach użyteczności publicznej.

Dlaczego warto stosować ścianki reklamowe?

Ścianki reklamowe tworzą efektowną i szczegółowo dopracowaną scenerię, która może zagwarantować zwiększenie atrakcyjności promowanej marki. Tak przygotowana ekspozycja skutecznie buduje wizerunek firmy, odpowiedzialnej za jakość prezentowanych na nośniku treści. Cena ścianki reklamowej nie jest duża, dlatego inwestycja w taką akcję promocyjną na pewno będzie opłacalna dla przedsiębiorstwa. Niewielki koszt przynosi bardzo dużo korzyści, dzięki czemu nośnik ten jest często polecany przez specjalistów od marketingu i sprzedaży bezpośredniej. Ścianki reklamowe wpływają na wyobraźnię potencjalnego nabywcy, powodując wzrost zainteresowania usługami danej firmy bądź produktami określonej marki.

Ścianki na targi

Nowoczesna i oryginalna ścianka na targi może okazać się wizytówką każdego przedsiębiorstwa podczas różnych wydarzeń branżowych. To idealny sposób na elegancką i nienachlaną reklamę i prezentację marki, a także doskonała przestrzeń służąca przedstawieniu najważniejszych informacji o promowanej usłudze lub sprzedawanym produkcie. Oferowane przez nas ścianki na targi są szybkie i proste w montażu – można je rozstawić praktycznie w każdych warunkach. Ich mocna konstrukcja zapewnia stabilność i estetyczny wygląd.

Konferencje i branżowe eventy to doskonała okazja, by wypromować nową marką i skupić na sobie uwagę wszystkich potencjalnych odbiorców, kontrahentów czy klientów. Dlatego warto zainwestować w spersonalizowane ścianki na targi, które pozwolą ergonomicznie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń, jednocześnie ją indywidualnie zagospodarowując, by umożliwić nabywcom wygodne zapoznanie się z ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem ścianek na targi. Realizujemy także niestandardowe projekty, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ścianki konferencyjne

Nieodłącznym elementem eventu są ścianki konferencyjne, których konstrukcja pozwala na zaaranżowanie kompletnego stanowiska dla mówcy, sponsorów czy pozostałych zaproszonych gości. W realizacji zamówień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zabudowy reklamowej – w tym także ścianek konferencyjnych – dzięki czemu budowane stanowiska wyróżnią się najwyższym standardem jakości. Zawsze zwracamy uwagę na charakter lokalizacji, profil klienta oraz identyfikację wizualną. Oferowane ścianki konferencyjne to doskonałe wyposażenie każdego spotkania biznesowego. Dzięki nim można zaakcentować prestiż i renomę marki lub organizatorów.

Ścianki tekstylne – wysoka jakość materiałów

Przed rozpoczęciem oficjalnej prezentacji nowej marki lub usługi warto zastanowić się nad specjalnym przygotowaniem efektownej aranżacji przestrzeni. Aby skutecznie zrealizować cele marketingowe, często sięga się po ścianki tekstylne, których podstawową funkcją jest uatrakcyjnianie przekazu. Popularność ścianek reklamowych materiałowych wynika z kilku cech: prostej konstrukcji, uniwersalności, niskiej kosztowności oraz oryginalnej estetyki. Dzięki ściankom tekstylnym można łatwo i sprawnie zorganizować wydarzenie każdego rodzaju: event sportowy, targi, spotkania biznesowe lub promocje nowej marki.

Za sprawą ścianek reklamowych materiałowych można bez problemu stworzyć spektakularne tło, gdzie można umieścić różnego typu grafiki: logotypy, motta, hasła, barwy firmowe, zdjęcia i pozostałe elementy identyfikacji wizualnej. Ścianki tekstylne sprawdzą się również do prezentacji najważniejszych informacji o usłudze czy produkcie. Dokładamy wszelkich starań, by klienci, którzy decydują się na wybór spersonalizowanych ścianek reklamowych tekstylnych, mieli pełną możliwość dopasowania naszych konstrukcji do swoich oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami różnych typów ścianek tekstylnych na naszej stronie internetowej.

Ścianki łukowe i proste

Efektowne ścianki łukowe są wykonane z materiału tekstylnego dobrej jakości. Wszystkie grafiki są prezentowane w jednej całości – nie ma potrzeby łączenia poszczególnych ich części w osobnych panelach. Zagięte boki ścianek tekstylnych łukowych przyciągają uwagę potencjalnych klientów i na pewno dodają elegancji i prestiżu stoiskom wystawowym. Charakterystyczny wygląd ścianek łukowych sprawia, że są to doskonałe formy reklamy, dostosowane do zmiennych warunków otoczenia. Wydruki są mocowane za pomocą praktycznych i wygodnych zamków błyskawicznych, wobec czego można szybko je wymienić.

Alternatywą dla ścianek łukowych są ścianki tekstylne proste, sprawdzające się jako eleganckie tło na pokazach, premierach, zawodach sportowych, targach i konferencjach. Atutem tych nośników jest wytrzymała konstrukcja, pozwalająca uzyskać efekt geometrycznej harmonii. Ścianki tekstylne proste umożliwiają zrealizowanie akcji promocyjnej w każdych warunkach. Wszystko za sprawą bardzo prostego montażu, gwarantującego stabilność w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tego rodzaju ścianek tekstylnych.

Ścianki prasowe i medialne – dlaczego warto korzystać?

Oferowane ścianki prasowe sprawdzą się zarówno w czasie oficjalnej prezentacji luksusowego produktu, jak i premiery filmowej czy telewizyjnej. Ścianka medialna to doskonały sposób na przedstawienie sponsorów podczas ważnych wydarzeń komercyjnych, artystycznych czy sportowych. Proponowane rozwiązania są bardzo łatwe w obsłudze – prosty montaż i demontaż gwarantują mobilność i elastyczność ścianek promocyjnych.

Wszystkie ścianki prasowe wykonujemy zgodnie z zamówionym projektem – nasze usługi charakteryzują się ogromną dbałością o detale. Precyzja nierozerwalnie łączy się z wytrzymałością. Konstrukcja ścianek medialnych może przetrwać wiele zmian, relokacji i transport w najtrudniejszych warunkach. Kolejnym atutem oferowanych nośników reklamowych jest możliwość wielokrotnego użytku. Często się zdarza, że jedną grafikę na ściankach promocyjnych można wykorzystywać na wielu innych podobnych wydarzeniach. W ten sposób Państwa przedsiębiorstwo zyskuje ciągłość spersonalizowanej identyfikacji wizualnej.