Systemy sufitowe

Aktywne filtry

Systemy sufitowe

W zależności od potrzeb, indywidualnych preferencji oraz możliwości umieszczenia, nośniki reklamy mogą mieć bardzo zróżnicowaną formę. Tradycyjna konstrukcja oparta na stelażu zastąpiona może być systemem sufitowym, którego forma ma ogromny wpływ na jego widoczność i atrakcyjność. 

System sufitowy o lekkiej budowie stworzony został z myślą o zastosowaniu wewnątrz pomieszczeń, gdyż wymaga przymocowania do sufitu. Największym jego atutem jest widoczność z dużej odległości, dzięki czemu informacje zawarte na konstrukcji trafić mogą do większej liczby potencjalnych Klientów. Oryginalna forma reklamy o dużym formacie skutecznie przyciąga wzrok, bowiem wyróżnia się na tle pozostałych banerów reklamowych.

Powierzchnia reklamowa widoczna z każdej strony umożliwia zaprezentowanie produktu bądź usługi w ciekawy oraz unikalny sposób. System sufitowy wydruk to profesjonalnie wykonana grafika wizualna najwyższej jakości. Realizujemy projekty w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu każdy z nich wykonany jest ze szczególną dbałością.

System sufitowy reklamowy umieszczony może być wewnątrz galerii handlowych, przestrzeni biurowych czy w budynkach użyteczności publicznej. W zasadzie jego możliwości są nieograniczone, wystarczy sufit, który niezbędny jest do prawidłowego montażu.