Akcesoria do systemów SEG

Aktywne filtry

Akcesoria do systemów SEG

Skuteczność reklamy ma bezpośrednie odzwierciedlenie w sprzedaży towaru bądź usługi. Dodatkowe elementy sprawiają natomiast, że wyróżnia się ona wśród konkurencji. Warto zadbać zatem o maksymalne zainteresowanie nośnikiem, bowiem treść na nim umieszczona przyciągnąć może potencjalnego Klienta lub partnera biznesowego. 

Oferujemy akcesoria do systemów SEG, które dodatkowo wzmocnią zastosowane działanie marketingowe w formie systemu wystawienniczego. Lampki LED umożliwiają dodatkowe wyeksponowanie wydruków, dzięki którym systemy SEG są bardzo ekskluzywne. Zestaw oświetlenia zawiera wszystkie niezbędne elementy, przy pomocy których możliwe jest ich przytwierdzenie do systemu SEG. Stelaż ścianki przystosowany jest do lampek dostępnych w naszej ofercie, dając razem idealne rozwiązanie klasy premium.

Światło LED doskonale oświetla i wyróżnia treść umieszczoną na nośniku – nie musimy się zatem martwić o widoczność druku. Dołączone do zestawu zasilanie o odpowiedniej długości bez problemu zapewni właściwe podłączenie systemu.