Ramy

Ramy to nie tylko indywidualny element dekoracji, ale też świetny nośnik reklamy. Ramy wiszące lub wolnostojące, o różnych grubościach profili i w różnych rozmiarach - dzięki nim nie tylko udekorujesz swoje biuro, hotel lub restaurację, ale też wyeksponujesz aktualne promocje i produkty.
Proponujemy zarówno klasyczne ramy drewniane jak i ramy aluminiowe z możliwością wielokrotnej wymiany grafiki.

Aktywne filtry

Ramy

W naszej ofercie znajdują się także ramy do wszelkich materiałów promocyjnych oraz firmowych. Wykorzystywane są jako dekoracja lub do prezentacji wyników i osiągnięć firm, relacji z wydarzeń z życia firmy lub wszelkich innych materiałów. Oferujemy:
ramy aluminiowe o różnej grubości profili,
ramy drewniane.
Wykonywane na wymiar, z wysokiej jakości materiałów.
Tego rodzaju sposób prezentacji reklamy jest popularny wśród większych firm, restauracji, hoteli, które w ten sposób dekorują swoje punkty i lokale. Rama aluminiowa doskonale przedstawi zawartość, którą mogą być zdjęcia firmowe, dowolne grafiki ozdobne czy różne materiały promocyjne. 
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi produktami. Oferujemy wiele wysokiej jakości nośników reklamowych, które pozwolą zwiększyć świadomość marki lub skutecznie poinformują o promocji. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów – cechuje je trwałość i jakość.