Systemy SEG

Aktywne filtry

Systemy SEG

Ścianka reklamowa SEG to nowoczesny nośnik wizualny, którego celem jest atrakcyjna prezentacja treści, najczęściej prowadząca do zwiększenia zainteresowania marką bądź firmą. Witryna wystawiennicza tego typu – ze względu na swój rozmiar – skutecznie przyciąga wzrok potencjalnego Klienta, zachęcając go do skorzystania z oferty. 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wykorzystującym  nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają naniesienie na wybrany materiał wydruku najwyższej jakości. Niewątpliwym atutem ścianki reklamowej jest możliwość umieszczenia dowolnej grafiki  na jej tylnej stronie.

Standy wystawiennicze tego typu wymagają stabilnej oraz trwałej konstrukcji, bowiem to na niej opiera się budowa systemu. Nośniki przez nas oferowane charakteryzuje niezwykle łatwy sposób montażu oraz demontażu, a wszystkie wymagane elementy dołączone są do zestawu. Nie jest zatem konieczne posiadanie specjalistycznych umiejętności czy dodatkowych narzędzi.

Systemy wystawowe idealnie sprawdzą się jako marketingowy element prezentacji produktu lub usługi – na targach, konferencjach oraz biznesowych spotkaniach. Klient z pewnością zwróci uwagę na unikalną, elegancką reklamę w formie ścianki SEG.